ruua

4 критерії вибору шолома для військового

4 критерії вибору шолома для військового

Коли йдеться про найважливіше спорядження для військових, насамперед згадуються тактичні шоломи. Ця військова амуніція пройшла тривалий шлях від громіздких виробів у античний та середньовічний період до полегшених моделей із кевлару в наш час.

Сучасні варіанти суттєво відрізняються навіть від шоломів 20–30-річної давності. Це функціональне спорядження, завданням якого є не тільки захист воїна, а й можливість розташування додаткових аксесуарів, включаючи освітлювальні прилади та засоби зв'язку. Наша стаття допоможе вибрати якісний тактичний шолом.

Правила вибору військового шолома

Існує 4 основних критерії вибору тактичного шолома:

  • матеріал;
  • розмір;
  • клас захисту;
  • форма та конструкція.

Сучасні виробники давно відмовилися від громіздких та важких касок зі сталі. Сьогодні основним матеріалом для виготовлення цього типу амуніції є арамідне волокно, яке також називається кевлар. Матеріал має багатошарову структуру, що забезпечує надійний захист від попадань із різного озброєння. Також перевагами кевлару є мінімальна вага та проста обробка.

Друге місце серед матеріалів посідає високомолекулярний поліетилен. Він дещо поступається в робочих показниках кевлару, але також відрізняється високими характеристиками.

Розмір шолома вибирається номінально, оскільки сучасні вироби оснащуються різними утяжками для зручної посадки. Клас захисту безпосередньо залежить від матеріалу та його щільності. На сьогодні найбільший попит мають каски класу NIJ IIIA. Він гарантує захист від влучань з Люгера та ПМ калібром 9 мм, осколкових поранень, а також вибухової хвилі.

Від конструкції залежить не тільки захист, а й також можливості закріплення додаткового спорядження. Сьогодні популярністю користуються каски з накладками для вух та посиленим захистом потиличної частини.

Найкращі військові шоломи від Ukrarmor

Український виробник військового спорядження пропонує широкий асортимент продукції, включаючи кевларові шоломи найвищої якості. Вся амуніція проходить ретельну перевірку перед випуском у продаж. У тестах беруть участь професійні військові, які оцінюють зручність експлуатації шоломів, бронеплит та іншого спорядження.

З результатами тестів ви можете ознайомитися на сайті компанії, де також доступна кваліфікована консультація щодо вибору того чи іншого товару. В асортименті є каски, плитоноски, бронеплити, бронежилети, підсумки, тактичні рюкзаки та багато інших товарів.

Оставить отзыв
Ваша оценка: