ruua

Агрегатор платежів для вашого сайту

Розвиток інтернет-бізнесу продовжує набирати обертів навіть у часи економічної нестабільності, і багато нових проектів невдовзі зустрічаються з необхідністю організації прийому платежів. В залежності від сфери діяльності та специфіки проекту, способи приймання оплат можуть відрізнятися. Проте, сучасні тенденції вказують на перевагу використання агрегаторів платежів. У цій статті ми детально розглянемо, чому онлайн-платежі займають важливе місце у сучасному бізнесі та які переваги пропонує агрегатор платежів Tranzzo.

Агрегатор платежів для вашого сайту

Онлайн-платежі стають дедалі популярнішими, і серед основних способів оплати в інтернеті можна виділити такі: Термінали - це зручно і просто, оскільки їх легко знайти, і вони видають чек. Однак, не завжди зручно добиратися до них. Цифрові валюти та електронні гроші - цей спосіб набуває популярності через свою зручність, хоча існують деякі обмеження, зокрема, пов'язані з географією та поповненням рахунку. Банківські картки та перекази - затребуваний і зручний спосіб, хоча і потребує надійного забезпечення безпеки для захисту від шахрайства. Агрегатори платежів - ці системи пропонують комплексний підхід, надаючи широкий вибір способів оплати.

Вибравши агрегатор платежів, ви забезпечите свій бізнес можливістю приймати різноманітні платежі швидко і з мінімальною комісією, без витрат на встановлення програмного забезпечення. Агрегатори ідеально підходять як для приватних осіб, так і для компаній, оскільки їх легко інтегрувати у вебсайти та системи управління контентом (CMS), про що ми розповімо далі.

Які проблеми вирішує агрегатор Tranzzo?

Забезпечення безпеки платежів. Ця проблема вирішується завдяки використанню складної системи криптографічного шифрування даних. Реквізити покупця залишаються невидимими для продавця, оскільки інформація шифрується і представляється у вигляді коду, що забезпечує безпеку як для покупця, так і для продавця. Ефективний прийом платежів для повторних покупок. Tranzzo зберігає дані клієнта, дозволяючи здійснювати оплату в один клік, що економить час та зусилля, що є дуже актуальним сьогодні. Можливість здійснювати продажі там, де немає повноцінного інтернет-магазину або торгової платформи, наприклад, у соціальних мережах. Раніше для цього потрібно було узгоджувати деталі по телефону та надсилати скріншоти, але зараз це не потрібно. У особистому кабінеті продавця можна створити спеціальний інвойс, який потім можна відправити клієнту через SMS, електронну пошту або месенджери. Це дає можливість продавати товари та послуги безпосередньо з соціальних мереж. Агрегатор надає зручний спосіб оплати, яким може бути банківська карта, електронна валюта, банківський переказ тощо.
 

Детальныше про Tranzzo

Tranzzo — передовой сервіс для здійснення електронних платежів в Україні, який активно працює у сфері онлайн-платежів з 2017 року та забезпечує можливість проведення інтернет-оплат у майже 200 країнах світу. Компанія має партнерські відносини з понад 26 великими банками та тисячами онлайн-магазинів по всій Європі. У Tranzzo є представництва в Україні, Польщі та інших європейських країнах, що підкреслює її міжнародний статус. Однією з ключових переваг сервісу є підтримка широкого спектру світових валют та можливість використання різних типів банківських карток (Visa, Maestro, MasterCard).

Tranzzo надає своїм клієнтам низку унікальних функцій, включаючи персональний кабінет для доступу до статистики платежів, опції для здійснення регулярних та одноразових платежів, а також вбудований календар для налаштування автоматичних платежів. Інтерфейс сервісу можна легко адаптувати під дизайн магазину або сайта, завдяки системі White Label, що забезпечує швидку і точну інтеграцію. Сервіс дозволяє виставляти рахунки через електронну пошту, СМС або онлайн. Високий рівень безпеки гарантований сертифікацією PCI DSS і двофакторною авторизацією, а також власною системою захисту Tranzzo Antifraud, яка разом з іншими системами контролю забезпечує захист від цифрових загроз.

Додаткові переваги Tranzzo

Додаткові переваги Tranzzo включають його високу надійність, яка є предметом особливої гордості для команди розробників. Вони підкреслюють, що сервіс має мінімальний час простою, який не перевищує 3 хвилин на тиждень. Переказ коштів від покупця до продавця займає всього 2 секунди, при цьому рівень збоїв та відхилених транзакцій є надзвичайно низьким. Підключити вебсайт до системи може будь-хто, не обов'язково будучи програмістом, завдяки докладній інструкції, що дозволяє здійснювати оплати вже через 2 години після налаштування. Tranzzo відкритий для співпраці з усіма категоріями користувачів, як фізичними, так і юридичними особами, і пропонує конкурентні тарифи. Підсумовуючи, Tranzzo представляє собою оптимальний варіант для бізнесу завдяки легкості входу, простоті налаштування та підключення, дозволяючи почати отримувати доходи "прямо зараз" або точніше, через 2 години після інтеграції системи на сайті. За детальнішою інформацією звертайтесь на офіційний сайт Tranzzo.

Оставить отзыв
Ваша оценка: