ruua

Чим торт на замовлення кращий за магазинні варіанти

Чим торт на замовлення кращий за магазинні варіанти

Смачним доповненням будь-якого урочистого заходу, без якого важко уявити повноцінне святкування, вважається торт. Іноді він є ключовим елементом святкового столу — наприклад, під час весілля чи дитячого Дня Народження. Через те, що солодощі полюбляють практично всі, то вишуканий десерт може справитись із роллю оригінального та приємного подарунка. Торти на замовлення в Києві варто купити у професійній кондитерській, вибравши його з наявного асортименту чи домовившись щодо індивідуального виготовлення.

Чому варто вибрати торт на замовлення

Під час випікання торта за попереднім замовленням клієнт отримує його максимально свіжим. Адже до створення солодощів кондитери приступають безпосередньо напередодні обумовленої дати, на відміну від виробів, представлених на полицях магазинів. Завдяки використанню сучасного обладнання, сміливому поєднанню компонентів, великій кількості авторських методик легко отримати десерт з неймовірною палітрою смаків та оригінальним оформленням.

Вибираючи торт, клієнт може скоригувати його складники, попередньо обговоривши всі варіанти з кондитером. Це дає змогу як додати інгредієнти, так і вилучити зі складу ті компоненти, які не подобаються. Особливо подібна властивість важлива для осіб, які мають індивідуальне сприйняття продуктів. В результаті замовник отримає унікальний десерт, який надовго запам’ятають всі присутні на святі.

Серед інших переваг тортів на замовлення:

  • широкий асортимент виробів;
  • багато варіацій дизайну — написи, малюнки, їстівні квіти та різноманітний тематичний декор;
  • створення кулінарних шедеврів будь-якої складності;
  • наявність корисних солодощів, виготовлених без використання цукру, замінників, ароматизаторів, глютену та лактози.

Замовити торт можна для подарунка, оформлення святкового столу для урочистої події чи просто для приємного чаювання у сімейному колі. Завдяки доставці прихід неочікуваних гостей перестане бути стресовим фактором, адже можливі варіанти, коли кур’єр привезе десерт протягом однієї-двох годин з наявного асортименту в кондитерській.

Як вибрати торт

Вибираючи десерт, потрібно звертати увагу на його складники, форму та вагу. Рекомендована порція на одного гостя становить 150–200 г виробу: цього достатньо, щоб отримати максимальне задоволення від солодощів. На вартість торта впливає також складність виконання та терміни. Краще зробити замовлення заздалегідь, обговоривши всі деталі з кондитером та зручний час доставки.

Оставить отзыв
Ваша оценка: