ruua

Чому важливо правильно підібрати собі одяг?

Чому важливо правильно підібрати собі одяг?

Багато хто не замислюється на тим, як виглядає кожного дня, завжди одягаючи один і той самий одяг або навіть не знаючи про те, якою важкою працею він був зроблений кравцями на виробництві. Сандалі чоловічі у Львові стануть розумним грошовим вкладом у ваш повсякденний образ, який зможе принести багато чого позитивного у ваше життя.

Як обирати одяг 

Щоб виглядати привабливо та відчувати впевненість у собі, важливо не тільки працювати над собою психологічно, але й допомагати собі різними методами, які зовні сприятимуть покращенню візуальної картинки вашого загального настрою, який ви транслюєте у світ. Спираючись на ці прості правила, ви зможете не помилитися під час підбору собі нових елементів гардеробу:

  • Обирайте речі здебільшого з натуральних матеріалів, коли мова не йде, наприклад, про водовідштовхувальні тканини, з яких повинні бути зроблені технологічні плащі, капюшони, кросівки тощо. Одяг на кожен день, особливо той, який безпосередньо торкається вашого тіла, має бути виготовлений з бавовни, тонкої вовни, льону або шовку. Зовсім невелика кількість синтетики у складі допускається для того, щоб річ швидко не застиралася та носилася довше, а також для надання еластичних властивостей до виробу, якщо це потрібно. 
  • Купуйте річ згідно своїх замірів, якщо ви не віддаєте перевагу речам оверсайз, які не мають розміру по факту, а виготовленні «на око». Такі речі не будуть підкреслювати жодну частину вашої фігури та не здатні приховати її недоліки. Якщо ви досі гадали, що одягаючи речі оверсайз можете швидко та легко сховати всі свої недоліки – ви помилялися. Навпаки, обираючи речі по фігурі, проте граючись з кольорами, фасонами та формами ви можете підкреслити свої сильні сторони та приховати слабкі. Наприклад, якщо у вас випуклі стегна, бажано на низ віддавати перевагу темним тканинам: чорному кольору, темно-синьому, темно-сірому. Ці кольори заберуть зайве та візуально зменшать вас, в той час як білий здатний навпаки візуально збільшити ту частину, яку ви хочете показати. Яскраві кольори мають змогу робити акцент саме на вашій особистості та так сильно змінювати настрій оточуючих, що ваші недоліки ніхто не помітить. 
  • Кольори також грають велику роль у нашому особистому затишку. Влітку віддавайте перевагу світлим та яскравим відтінкам для того, щоб спокійно перенести спеку. Чорний колір накопичує енергію, саме тому він жадібно поглинає настирливе сонячне проміння на себе, роблячи виріб навіть гарячим. Взимку навпаки затишніше буде як раз у темних відтінках. 

Перетворюючи себе на ту людину, яка буде подобатися саме вам через одяг, ви можете стати значно успішніше та впливовіше у своєму житті: люди почнуть сприймати вас по-інакшому, адже ви будете випромінювати впевненість у собі, яка не є штучною. 

Оставить отзыв
Ваша оценка: