ruua

Деталі про цифрову монету Cosmos (ATOM) та, чи варто її купувати в 2023 році

Проєкт Космос, який є частиною криптомережі Атом, розвʼязує проблему спрощення взаємодії між іншими токенами, створюючи сприятливу інфраструктуру. У народі, її кличуть “інтернетом блокчейнів”. Тобто, кожний осередок, створений на базі Cosmos може робити обмін даними з іншими проєктами й таким чином розвиватися.

Деталі про цифрову монету Cosmos (ATOM) та, чи варто її купувати в 2023 році

Щодо токена Атом, його основною опцією є оплата послуг всередині мережі та управління стейкінгом шляхом голосування. До речі, на цьому можна заробляти 20% річних, що є найбільшим показником серед всіх криптовалют. Долучитися до спільноти Атом просто, але якщо планується купівля токена у якості інвестиції, знадобиться певна сума грошей. Як варіант, її допоможе заробити топ казино України з можливістю отримання промокоду.

Засновниками монети та її екосистеми є інженери з компанії Tendermint Inc., яка випустила перші токени в 2019 році. Сьогодні, платформа має у переліку 274 різних проєкти та керує активами більш ніж на 61 млрд доларів. До того ж тут пропонується створювати автономні монети без прив’язки до смартконтрактів. 

Переваги та шляхи використання Атом

У першу чергу, слід зупинитися на корисній системі консенсусів Атома - Тендермінт. Завдяки їй, користувачі Космосу мають змогу робити всі операції швидко та безпечно їх перевіряти. До того ж токени мають багато засобів використання:

  • Участь у перевірці блоків шляхом стейкінгу (за що, володарі монет мають змогу отримати винагороду);
  • Можливість обирати валідаторів за їхнім рейтингом;
  • Стимуляція збільшення обертів торгів шляхом комісій;
  • Учасники Космоса можуть голосувати у прийнятті важливих рішень;
  • Наявність застосунку для трейдерів, який сьогодні підтримує лише контракти на різницю.

Як водиться, у будь-якого потенційно прибуткового активу, є і кілька краплин дьогтю. По-перше, існує вірогідність потенційної централізації Космос Атом. По-друге, внутрішній устрій системи має складну ієрархію. Це може призвести до складнощів у вивченні особливостей платформи новими розробниками. І насамкінець платформа конкурує з іншими проєктами на кшталт Аваланч та Полкадот. 

Чи варто купувати ATOM у 2023 році

На думку багатьох інвесторів, монета Атом є одним з найперспективніших активів у цьому році. Це пояснюється користю вкладень на довгий строк. Приблизний діапазон курсу на сьогодні, від 9.05 - 9.19 доларів за токен. При цьому, експерти наголошують, що курси будуть зростати.

Також, аналітики наголошують, що для Космосу успіх може залежати від зростання цін на більш вагомі активи типу Біткойна та Ефіріума. Також, є інші ризики, тому варто вкладати потроху. Тож, треба перевіряти інформацію самостійно, а не тільки зважаючи на думки експертів.  

Однозначно можна сказати, що екосистема Cosmos ATOM особлива та не схожа на інші проєкти. Також, цінність токенів, які були здобуті ранніми інвесторами, лише збільшується і це факт. Ба більше, інфляційна модель, яка є частиною протоколу, показує підвищення емісії, що теж має позитивні наслідки для Космосу та Атому.

Оставить отзыв
Ваша оценка: