ruua

Дочекалися - Tesla представила довгоочікуваний електропікап

Засновник Tesla Ілон Маск вперше публічно заявив про електропікап Cybertruck ще у 2019 році, проте до цього часу на шляху проєкту виникали все нові перешкоди, тож чекати на втілення обіцянок довелося довгих 4 роки. В решті решт, новий футуристичний автомобіль перші замовники мають отримати вже до кінця 2023 року. Розглянемо його у деталях.

Дочекалися - Tesla представила довгоочікуваний електропікап

Довгий шлях до мети

Розмови про серійне виробництво електропікапів від Tesla ходили вже декілька років. Ідея з часом модернізувалася, а кінцевий результат змінювався з часом, проте наразі, схоже, набув кінцевої форми. Відмінності в основному ховалися в деталях. Наприклад, у 2019 році електрокар мав гігантський двірник, що викликав тоді бурхливі обговорення, а у 2021 році Ілон Маск презентував у Нью-Йорку оновлений прототип автомобіля. Разом з тим про кінцеву дату його виходу залишалося лише гадати. На цю подію хіба що ставки не приймалися, як це вже не раз траплялося з іншими гучними інфоприводами від Ілона Маска. В Україні, наприклад, це б цілком могли реалізуватися умовні Favbet чи Vbet. Причому в автомати грати Vbet дозволяє на рівні із букмекерською діяльністю. 

Втім, на тій же презентації Cybertruck у Нью-Йорку інформації для допитливої публіки виявилося надто мало - глядачі могли хіба що оцінити зовнішній вигляд електрокара. Вивчити його принаймні з салону можливості тоді не було. Проте вже тоді візуально було помітно, що прототип зазнав змін, але головне враження від побаченого зберігав - це футуристичний електропікап з гострими кутами, наче з всесвіту комп'ютерної гри Cyberpunk. Власне, до неї та відсилає назва проєкту від Tesla.

На заваді втілення мрії за словами самого Ілона Маска ставала нестача необхідних компонентів, які б дозволили запустити дійсно велике виробництво, а не обмежуватися одиничними екземплярами. Звісно ж, що серйозно у плани втрутилася і пандемія коронавірусу, але вже у 2023 році новини про наближення появи Cybertruck поступово захоплювали інфополе.

Що відомо?

Нещодавно у Twitter Ілон Маск офіційно задокументував створення нового Cybertruck на заводі у Техасі. Очікується, що налаштування масового виробництва, що планується здійснити до кінця 2023 року, дозволить Tesla стати серйозним конкурентом на ринку у цьому сегменті, а конкуренція там досить серйозна. Наразі електричні пікапи вже є у каталогах Ford Motor та Rivian Automotive. 

Ключові новини про Cybertruck на сьогодні наступні:

  • Очікується три різні моделі;
  • Темпи виробництва будуть залежати від попиту, проте Ілон Маск обіцяє до 250 тис. пікапів на рік;
  • Вага Cybertruck - 1,6 т. кузов - броньований;
  • Запас ходу - від 400 до 800 км.

Що стосується ціни на новенький суперкар, то в цьому плані Tesla може створити досить серйозну конкуренцію. Поки що називається сума у 40 тис. доларів за найдешевшу модель.

Вже незабаром компанія ймовірно розкриє нові подробиці про свій продукт, проте не виключено, що до етапу масового виробництва змін буде ще чимало.

Оставить отзыв
Ваша оценка: