ruua

Домофони з Wi-Fi: у чому особливості обладнання?

Домофони з Wi-Fi – це спеціалізований та відносно недорогий пристрій, за допомогою якого можна посилити заходи безпеки на об'єктах різного призначення. І саме наявність Wi-Fi сприяє тому, що буде можливість отримати чітке уявлення про те, що відбувається біля об'єкту навіть у нічний час.

Домофони з Wi-Fi: у чому особливості обладнання?

Це найбільш зручний спосіб взаємодії гостями чи відвідувачами на роботі. При цьому представлені подібні домофони у широкому асортименті, серед яких ви гарантовано зможете зробити правильний вибір: https://hikvision.co.ua/domofony/wi-fi_da/. Розглянемо, у чому особливості такого обладнання.

У чому особливості відеодомофонів з Wi-Fi?

Домофонія з Wi-Fi – це максимально надійне та ефективне рішення з цілим рядом корисних функцій, включаючи двостороннє спілкування, датчик руху та багато іншого. Завдяки особливостям такого обладнання, з'являється можливість навіть далеко від дому в режимі реального часу побачити, хто знаходиться біля дверей. Основна особливість полягає в тому, що ви через смартфон будь-якого типу можете побачити відвідувача біля дверей або на екрані дисплея домофону.

Наявність мікрофона та динаміка в конструкції дають можливість спілкуватися з відвідувачами ще до того, як будуть відчинені двері. Тобто, якщо прийшли гості, ви завжди можете дізнатися про мету візиту. Також можна буде побачити користувача в автономному режимі. Це означає, що є цифрова камера, яка автоматично реагуватиме на фотографії відвідувача під час натискання кнопки дверного дзвінка і переносячи зображення на базовий блок. У реальному часі можна побачити фотографії гостей в автономному режимі.

Чудово справляються з поставленими завданнями не лише вдень, а й уночі. Це означає, що відвідувача можна буде побачити не лише вночі, а й за умов поганого освітлення. Підвищеній безпеці сприяє те, що можна підключати додаткові камери, а також стежити за відвідувачами біля ваших дверей.

Має просту установку, тому підключити домофон з Wi-Fi буде максимально просто. Не потрібно використовувати різні дроти, а все здійснюється через бездротовий зв'язок. Це також знижує рівень витрат під час підключення. Це особливо актуально, якщо говорити про приміщення з ремонтом або в орендованих приміщеннях. І досконала технологія сприяє тому, що проводитиметься підключення без збоїв.

Додаткові можливості домофонів з Wi-Fi

  • Висока якість. Запис здійснюється як Full HD, тому незмінно якісне зображення і легше буде ідентифікувати людину біля дверей.
  • Інтелектуальні функції. Просунуті домофони можуть розпізнавати обличчя, надсилати повідомлення, настроювати мелодію дзвінка.
  • Системи управління. Бездротові домофони мають внутрішній блок управління з сенсорним або кнопковим управлінням. Існують пристрої з підтримкою віддаленого керування через гаджет.
  • Рівень захисту. Домофони надійно захищені від програмного та механічного пошкодження. Може витримувати різкі температурні коливання, підвищений рівень вологості тощо.
  • Властивості електроживлення. Пристрої мають різний стандарт напруги, у тому числі можуть працювати від батареї, забезпечуючи повну автономність.
  • Запис та зберігання інформації. Деякі з камер спостереження можуть записувати те, що відбувається на жорсткий диск, карту пам'яті або хмарне сховище.

А також Wi-Fi домофони мають привабливий дизайн, тому можна вибрати відповідну модель під будь-який інтер'єр приміщення.

Оставить отзыв
Ваша оценка: