ruua

Електромотоцикл: характеристики та особливості використання

Сьогодні люди частіше звертаються до електродвигунів через їх плюси перед бензиновими. Так, дедалі більше користувачів віддають перевагу такому ТЗ, як електромотоцикл. Це вигідний двоколісний транспортний засіб. Електробайк безпечний, відрізняється потужністю. Також електротранспорт не поступається за параметрами моделям на ДВЗ.

Електромотоцикл: характеристики та особливості використання

Електромотоцикл: де зберігати?

Яку швидкість може розвивати електромотоцикл? Двигун з потужністю до 3000 ВТ розганяється до 90 кілометрів на годину, залежно від налаштувань контролера. Для переміщення в межах міста цього достатньо. У деяких моделей електромотоциклів двигуни потужніші – від 4000 ВТ. Такий байк може легко розігнатися до 120 кілометрів на годину.

Запас ходу електромотоцикла та його максимальна швидкість тісно пов'язані: що вища швидкість, то менше запас ходу. У середньому запас ходу сучасного електричного байка становить 10-70 кілометрів. Цього достатньо для поїздок містом, але не вистачить у разі подорожі на далекі відстані.

На одному повному заряді акумулятора електромотоцикл без проблем може проїхати 150 кілометрів. Зберігають такий байк у сухому закритому приміщенні з розбігом температури 5-25°C, оснащеному гарною вентиляційною системою. Це буде для нього ідеальним місцем.

Як заряджають електромотоцикл?

При зарядці акумулятора використовують спеціальний пристрій, що постачається разом з електробайком. Для цього вставляють штепсель зарядного пристрою в відповідне гніздо мотоцикла, включають в розетку електромережі (220 В). Індикатор засвітиться червоним світлом, вказуючи на те, що байк заряджається.

Таким чином, пристрої можна підключати до звичайної побутової розетки, вони не потребують спеціальної установки. Потужність та термін роботи електромотоцикла залежать від обсягу його заряджання. ТЗ середнього сегмента розрахований працювати до 90-120 кілометрів на повному заряді.

Скільки заряджається електричний мотоцикл?

Якщо використовується стандартна розетка, то для повної зарядки батареї потрібно близько 7-8 годин. Якщо залучений зарядний пристрій другого рівня, то батарея буде «повною» через три-чотири години.

Електромотоцикли: що потрібно для керування?

Електробайки потужністю від 0,25 до 4 кВт прирівнюються до категорії «М» (мопеди). Відповідно, для його керування достатньо мати будь-яку відкриту категорію посвідчення водія. Електротранспорт потужністю від 4 до 11 кВт належить до підкатегорії «А1» (легкі мотоцикли).

Отзывы
Олег1
Хороша стаття. Проте Електробайки потужністю від 0,25 до 4 кВт прирівнюються до категорії «М» (мопеди). - це не вірно. Згідно пункту 1,10 ПДР - до 3000 Ватт включно це не механічний транспортний засіб який не потребує реєстрації та водійського посвідчення.
Оставить отзыв
Ваша оценка: