ruua

Евакуатор Сервіс у Харкові

На дорогах завжди можливі різні непередбачувані ситуації, в результаті яких може знадобитися стороння допомога для переміщення автомобілів з одного місця в інше. Так, може статися аварія або серйозна поломка, може закінчитися паливо, пошкодиться колесо або машина загрузне на бездоріжжі.

Евакуатор Сервіс у Харкові

Якою б не була причина, не завжди можна усунути її самостійно або за участю інших водіїв. У багатьох випадках необхідна спеціалізована допомога, і тут уже не обійтися без евакуатора https://evakuator.services/kharkov/. Послуги з транспортування автомобілів в Харкові і області надають багато служб, серед них відома компанія "Евакуатор Сервіс."

Треба сказати, що спочатку евакуатори створювалися для використання їх у роботі автоінспекцій. Але згодом виявилося, що така техніка вельми корисна і в звичайній повсякденній практиці, коли автомобіль не може їхати самостійно, а чекати допомоги просто нізвідки або нікому надати її якісно в повному обсязі. З розвитком мобільного зв'язку з'явилися спеціальні евакуаційні служби, звернутися в які стало можливо в будь-який час і з будь-якого місця.

Професійні евакуаційні служби, як правило, мають у своєму розпорядженні різні види спеціальної та додаткової техніки, що дає їм змогу переміщати будь-які види транспортних засобів, незалежно від ваги і габаритів. Стаціонарні та висувні майданчики, крани-маніпулятори дають можливість діставати автомобілі з кюветів, перевозити автомобілі з відсутніми або заблокованими колесами, з ушкодженнями різного ступеня складності, з низьким кліренсом.

Чому варто звертатися в компанію "Евакуатор Сервіс"

Ні для кого не секрет, що звертаючись за якимись послугами, ми хочемо отримати відмінний результат і високу якість за прийнятними цінами. На думку фахівців і аналітиків, компанія "Евакуатор Сервіс" встигла зарекомендувати себе як надійна служба, завоювала довіру і приваблює постійних клієнтів.

  • Можна відзначити такі переваги харківської компанії "Евакуатор Сервіс":
  • Своєчасне надання послуг за дзвінком у будь-який час доби. Швидкий виїзд на виклик. Працює як з екстреними випадками, так і за попередніми заявками.
  • Має в своєму розпорядженні різні види евакуаторів, зокрема і з гідроплатформою, які забезпечують дбайливе і безпечне навантаження, транспортування і переміщення будь-яких автомобілів.
  • Прийнятні та фіксовані ціни (від 10 грн за кілометр).
  • Для постійних клієнтів доступні акційні знижки.
  • Готівковий і безготівковий розрахунок.
  • Професіонали в штаті.

Детальна інформація розміщена на сайті компанії.

Отзывы
Григорий
Ребята из Эвакуатор Сервис много раз выручали в сегодняшнее нелегкое время.
Оставить отзыв
Ваша оценка: