ruua

Каблучки – золото-срібні варіації

Сучасний споживач дуже вимогливий і до підбору аксесуарів, особливо якщо це ювелірні вироби, підходить дуже зважено і серйозно. Але це не проблема, бо ювелірні мануфактури пропонують велику кількість виробів, представлених у колекціях, які відрізняються як за преміальністю, так і за стилістикою і дизайнерськими концепціями.

Каблучки – золото-срібні варіації

Експерти УкрЗолото готові провести вас по цьому світу елегантності і вишуканості. А якщо ви ще не визначилися з вибором, яку саме прикрасу варто придбати в першу чергу, то зверніть увагу на каблучки https://ukrzoloto.ua/catalog/koltsa/. Це аксесуар, який завжди актуальний, всюди доречний і давно вже став маст хев елементом ювелірного гардеробу сучасного споживача.

З золота чи срібла?

Перше питання, на яке треба самому собі відповісти перед тим як почати знайомство з ювелірними колекціями різних виробників, це метал, з якого має бути виготовлена каблучка. Бренди пропонують колекції зі:

  1. Срібла;
  2. Золота;
  3. Платини;
  4. Міксу металів.

Якщо вам до смаку срібло, вам на вибір запропоновані рішення в монохромі, в сріблі з позолотою, з родієвим покриттям, з чорнінням. Срібло з чорнінням виглядає дуже оригінально і складається враження, що перед вами предмет антикваріату. Крім того чорніння підкреслює рельєф металу і це додає прикрасі особливого шику.

 Родієве покриття збільшує зносостійкість і додає металу блиску. Але це ще не все. Каблучка з родієвим покриттям (як срібна, так і золота) буде актуальна якщо у вас чутлива шкіра і схильна до подразнень дерма. Бо родієве покриття робить метал повністю гіпоалергенним.

Якщо вам до смаку вироби з золота, то для вас рішення з родієвим покриттям, яке перетворює голд на «холодний» білий метал і робить його схожим на платину. Якщо біле золото для вас дуже сучасно чи динамічно, на вибір вироби зі сплавів:

  • Червоного;
  • Жовтого;
  • Рожевого.

Також популярними стали каблучки, при виготовлені яких використовують різні сплави та покриття.

Щодо фасонів, розмірів, форм – тут немає ніяких обмежень окрім фантазії ювелірів. А судячи з фото представлених моделей, фантазія у майстрів безмежна. Відрізняються каблучки і декоративним оформленням. Тобто придбати вийде як лаконічну і просту каблучку, так і вишукану прикрасу, декоровану коштовним камінням або керамічними чи емальованими вставками.

Саме цей великий асортимент, який постійно розширюється, і дозволяє зробити вдалий вибір. Безперечно доведеться продивитися багато фото, але гарантовано ви знайдете каблучку на свій смак і бюджет. Адже в колекціях відомих мануфактур представлені як бюджетні рішення, так і супер дорогі каблучки.

Оскільки, як стверджують експерти UkrZoloto, каблучки підходять всім і носять їх майже всі, то це прекрасна ідея для подарунку. Отже якщо не знаєте що подарувати і хочете вразити кохану: каблучка - чудове рішення.

Оставить отзыв
Ваша оценка: