ruua

Книги, які необхідно прочитати хоча б раз у житті

Чудеса книг безмежні - вони можуть позбавити вас стресу, збільшити ваше щастя і підняти ваш інтелект. Незалежно від того, чи викреслили ви кілька кращих книг для читання або тільки починаєте розширювати свій літературний світогляд, ви повинні знати, які книги потрібно прочитати перед смертю.

Книги, які необхідно прочитати хоча б раз у житті

Найбільші книги недаремно називають класикою. Написані найкращими літературними умами, ці книги мають універсальну тему, цікавих персонажів, досвід, перспективу та емоції, які залишаються актуальними й досі. Деякі з найкращих та найцікавіших книг для читання багато в чому надихнули сучасну художню літературу. До речі, якщо грати в ігрові автомати - це ваш вибір, то радимо ознайомитися с іграми на книжкову тематику.

Якщо ви любите читати, то ось вам ідеальний список для читання, де зібрані книги, які повинен прочитати кожен. Деякі є добре відомою класикою, інші - сучасними гігантами. Всі вони гідні того, щоб прочитати їх хоча б раз у житті!

  • 1984;
  • Маленькі жінки;
  • Гаррі Поттер;
  • Великий Гетсбі та інші.

1984, автор Джордж Орвелл

1984 - це антиутопічний і тоталітарний світ Джорджа Оруелла, де страх, контроль і брехня панують над життям людей.

«Гаррі Поттер і філософський камінь», автор Дж. К. Роулінг

Швидше за все, ви чули про цю книгу. Гаррі Поттер – невід'ємна частина дитинства мільйонів людей. У цій книзі ви можете приєднатися до Гаррі, коли він подорожує до Чарівного світу і здобуває перемогу над Лордом Волдемортом. Протягом цих книг ви познайомитеся з такими персонажами, як Герміона, Рон, Геґрід, Дамблдор та багато інших.

«Володар перснів», автор Дж.Р.Р. Толкієн

У цій книзі ви познайомитеся з героями Середньої Землі, прекрасного і дуже великого фантастичного світу, який, хоч і сповнений невинністю, може бути охоплений безладом. Слідуйте за головним героєм Фродо Беггінсом, який вирушає у складний похід. Ця трилогія, безумовно, залишить вас у напрузі.

«Великий Гетсбі», автор Ф. Скотт Фіцджеральд

Великий Гетсбі" - одна з найбільш захоплюючих і одночасно сумних книг, які ви коли-небудь читали. Роман був опублікований у 1925 році і чудово показує, яким декадентським був вік джазу. Він викладе вам цінний урок про те, що не всім щастить у коханні .

«Гордість і упередження», Джейн Остін

Ця книга вважається однією з найцікавіших для читання та найвідоміших романів усіх часів. У "Гордості та упередженні" розповідається історія залицяння двох абсолютно протилежних характерів у світі, де ввічливість та манери є невід'ємною частиною життя.

«Щоденник молодої дівчини» Ганни Франк

Одна з найвпливовіших книг, будь-коли опублікованих, "Щоденник молодої дівчини" Ганни Франк розповідає про її життя, коли вона ховається від нацистських солдатів. Незважаючи на обставини, з якими їй доводиться стикатися, вона, як і раніше, вірить, що у людей від природи добре серце, а світ, як і раніше, сповнений краси. Це справді книга, яка змінить вашу думку.

«Книжковий злодій», Маркус Зусак

Дія цієї книги відбувається у Німеччині 1939 року. Вона розповідає про Лізель, яка намагається врятувати книжки від нацистів. Водночас її сім'я ховає єврейського бійця, який живе у підвалі їхнього будинку. Прочитавши цю книгу, ви познайомитеся з мужністю, яка рідко зустрічається у сучасному світі, а також із дружбою, яка зароджується навіть у найскладніших ситуаціях.

«Хобіт», автор Дж. Р. Р. Толкієн

Можливо, зараз ви ставите питання: яку книгу мені слід прочитати? Можливо, ви вже чули чи навіть дивилися фільм, але прочитати "Хоббіта" - це обов'язкова умова для кожного шанувальника "Володаря кілець". У ній розповідається про відважного Більбо Беггінса, який подорожує суворим Середзем'ям, щоб битися з драконом.

«Маленькі жінки» Луїзи Мей Олкотт

У цій книзі ви приєднаєтеся до чотирьох сестер, кожна з яких може похвалитися своєю індивідуальністю, у міру їхнього дорослішання в Новій Англії 19 століття. Ви зможете насолодитися їхньою унікальною боротьбою і зрозуміти їхні недоліки, поки вони перетворюються на сильних жінок.

Оставить отзыв
Ваша оценка: