ruua

Кульки цифри для святкових заходів

Кульки цифри для святкових заходів

Надувні кульки з друкованими написами у вигляді цифр або такі, що мають форму цифри, використовують для прикрашання святкових подій, як доповнення до подарунка або як окремий оригінальний сюрприз. Кульки цифри у магазині Аероманія запропоновані у різних розмірах, кольорах, фольговані, наповнені конфеті чи пір’ям. Якщо вам хочеться зробити незабутній презент для своєї дитини, коханого чоловіка чи дружини, близької людини, саме композиція з кульок може стати найкращим рішенням.

Перед тим, як замовити надувні кульки цифри у Львові, вам варто визначитись з формою, розміром, матеріалом виготовлення. Якщо потрібна попередня консультація, працівники компанії допоможуть обрати оптимальний варіант, нададуть інформацію щодо вартості та можливості придбання нестандартних композицій. На сайті Аероманія ви можете проглянути популярні пропозиції. Враховуйте, що кульки можуть бути виготовлені з латексу або з фольгованого матеріалу, можуть наповнюватись повітрям або гелієм.

Оригінальні кульки з цифрами та у формі цифр

Розповсюдженим варіантом прикрашання дня народження та ювілею є застосування кульок у формі цифр. Розмір шарів ви обираєте у залежності від індивідуальних побажань — від 70 до 100 см або навіть більше за спеціальним замовленням. Також, якщо бюджет свята невеликий, є можливість придбати класичні латексні кульки, наповнені повітрям, на яких цифри надруковані. Вже зараз ви можете подивитись асортимент та замовити шари:

  • фольговані, в різних кольорах (золотий, срібний, рожеве золото, градієнт);
  • тематичні латексні округлої форми, на яких цифри надруковані (розмір кульок 28-30 см);
  • композиції з кульок у вигляді цифр, що формують згідно з індивідуальним замовленням клієнта.

Фольговані шари є більш зносостійкими, довше тримають форму, викликають більший «вау-ефект». Як фольговані, так і латексні кульки можна надути звичайним повітрям або гелієм — за вашим бажанням.

За допомогою оригінальних шарів вдається зробити свято різнобарвним, створити креативну фотозону у будь-якій локації — ресторан, кав’ярня, власне подвір’я, квартира, офіс, салон краси. Кульки залишаються у незмінному вигляді кілька днів, тож протягом цього часу підвищують настрій та прикрашають приміщення або зовнішню територію. Якщо це корпоративний ювілей, разом з шарами цифрами в Аероманія ви можете замовити композицію у вигляді фірмового логотипа.

Як замовити кульки цифри у Львові?

Щоб створити замовлення, скористайтесь онлайн формою на сайті компанії. Також ви можете зателефонувати менеджерам у зручний час. Вартість шарів залежить від матеріалу, розміру, наповнення, інших параметрів та кількості. У Львові можлива адресна доставка чи самовивіз. Якщо у вас виникають будь-які додаткові питання, просто зв’яжіться з представниками Аероманія та отримайте необхідну інформацію.

Оставить отзыв
Ваша оценка: