ruua

Лайфхак від Flowers.ua: секрети вибору квітів для коханих

Лайфхак від Flowers.ua: секрети вибору квітів для коханих

Букет квітів зможе підняти настрій у будь-який похмурий день. Даруйте своїм близьким квіти, адже вони цього заслуговують! Тим більше, що сьогодні замовлення квітів – справа пари кліків. Компанія Flowers.ua, що займається доставкою квітів та подарунків по Україні, прагне зробити все, щоб їх клієнти залишалися задоволеними та поверталися за покупками знову та знову.

Як зробити правильний вибір

Квіткова композиція може бути самостійним подарунком і гарним доповненням до чогось більшого. Свіжими квітами можна привітати рідних зі святом, або приємно здивувати наречену на весіллі. Сьогодні вже не потрібно шукати в місті свіжий букет, набагато простіше замовити квіти у великому сервісі. В інтернет-магазині Flowers.ua представлені більш ніж 10 тисяч композицій — від ефектних троянд до незвичних кімнатних рослин. Зробити привітання яскравим можна по-різному, але декілька квітів виділяються з поміж інших:

  • Троянди. Пелюстки троянди повинні бути пружними та щільно прилягати один до одного. Листочки зазвичай яскраво-зелені, мають витончений аромат та зігнуті на кінчиках. Стебла рослини без плям і подряпин. Королеву квітів дарують на свята, на романтичних зустрічах та на річниці стосунків. На перше побачення краще вибрати букет з 5 чи 7 троянд. На річницю весілля обирають більш пишні варіанти. 
  • Лілії. Ніжні білі квіти завжди символізували весну та невинність. У свіжих лілій бутони не відкриті, квіти мають приємний та вишуканий аромат. Ці рослини живуть у воді, тому потрібно пересвідчитися в тому, що на коренях немає гнилі. Одна розкрита квітка і багато закритих поряд із нею — це вірний знак того, що лілії простоять довго. 
  • Гербери. Ці багаторічні квіти важко переносять перепади температури, тому краще пересвідчитися у свіжості букета заздалегідь. Найкращі гербери мають середні розміри. Великі екземпляри часто ламають стебло і виглядають не так декоративно, як мініатюрні різновиди. Гербери заведено дарувати матері чи бабусі, щоб виразити свою повагу. 
  • Альстромерії. Багато людей вважають ці квіти красивішими за піони чи троянди, ніжні альстромерії дарують і молодим дівчатам, і навіть колегам по роботі. У свіжих квітів тичинка еластична та витягнута. Пелюстки швидко тріскаються, якщо їх зігнути. Південноамериканська красуня обов'язково повинна бути свіжа. Рослини, які довго стояли при кімнатній температурі, втрачають свої декоративні властивості. 
  • Квіти в коробці. Останнім часом традиція дарувати квіти в коробці для капелюхів отримала друге життя. За легендою першим придумав дарувати квіти в такий спосіб ірландський драматург Бернард Шоу. Квіти обробляють спеціальним флористичним розчином і вони довше стоять у зрізці. Після того як квіти зів'януть, можна використовувати коробку для зберігання парфумів чи косметики.
Оставить отзыв
Ваша оценка: