ruua

Масаж у Буковелі: спокійний сон на відпочинку і вдома

Буковель — це не тільки відомий гірськолижний курорт. Він пропонує гарні умови для релаксу в сучасних спа-центрах. Щоб отримати справжнє задоволення від відпустки, варто обирати готель з власним оздоровчим комплексом. Тобто ви зможете не тільки відпочити в затишному номері, а ще й спробувати цілющу дію різноманітних процедур. Однією з них є масаж.

Масаж у Буковелі: спокійний сон на відпочинку і вдома

Масаж для покращення якості сну та самопочуття

Масаж позитивно впливає на різні органи, зокрема заспокоює нервову систему. Сьогодні багато людей мають проблеми зі сном, через постійні стреси. Тож якщо ваш відпочинок проходить у Буковелі, радимо пройти курс масажу https://starapravda.com.ua/spa/masazh/ у готелі Стара Правда, який допоможе позбутися проблем зі сном.  

Процес масажу — це свого роду медитація: ви концентруєтеся на відчуттях у своєму тілі, а ваше дихання стає рівним і спокійним. Під час масажу ваш мозок відволікається від щоденних проблем, а м’язи розслаблюються. Такий ефект давно знайшов наукове обґрунтування. 

Масаж стимулює синтез гормонів, які покращують сон. Він збільшує рівень серотоніну та дофаміну. Під час заспокійливих, систематичних рухів їх рівень в середньому підвищується на 30%. Ці гормони допомагають боротися зі стресом та покращують настрій. Крім того, масаж одночасно на 30% знижує рівень гормону стресу, кортизолу. Під час процедури кров'яний тиск нормалізується, а серцебиття сповільнюється, що сприяє швидкому засинанню. Масаж активізує парасимпатичну нервову систему, яка відповідає за відпочинок і розслаблення. І навпаки симпатична нервова система, що активізується при стресі, заспокоюється. 

Які переваги масажу?

Масаж покращує не лише якість сну загалом, але має також ряд несподіваних переваг.

  • Дослідження показали, що після масажу діти від трьох місяців до півтора року краще сплять та менше прокидаються вночі. 
  • Він є ефективним при порушеннях сну. Згідно з дослідженням, масаж допомагає жінкам у період менопаузи впоратися з безсонням. Після масажу вони стали не лише міцніше спати, а й в цілому почувати себе краще.
  • Процедура допомагає в боротьбі з синдромом неспокійних ніг. Вона дозволяє зменшити прояв симптомів, завдяки чому людина менше прокидатися вночі.

Підвищити ефективність масажу в горах можна за допомогою інших спа-процедур. Наприклад, перед сеансом спеціалісти радять відвідати лазню, карпатський чан або джакузі.

Оставить отзыв
Ваша оценка: