ruua

Матраци з ефектом пам’яті - особливості матеріалу та правила вибору

Ортопедичні матраци з ефектом пам'яті стануть ідеальним рішенням для людей, які потребують надзвичайно комфортного та м'якого спального місця. Найчастіше подібні постільні приналежності радять тим, хто страждає надмірною вагою або ж за наявності болю в області хребта.

Матраци з ефектом пам’яті - особливості матеріалу та правила вибору

Купити ортопедичний матрас 90х200 з ефектом пам'яті буде корисним і людям, які страждають від болю в шиї та попереку. Такі вироби призначаються для створення максимального розслаблення людського тіла, що забезпечує повноцінний і здоровий сон, прекрасне самопочуття. Матрац із пам'яттю форми – це ще й чудовий засіб для профілактики можливих захворювань опорно-рухового апарату тощо.

Як наповнювачі для подібного спального приладдя сьогодні використовуються високотехнологічні матеріали. Наприклад, модель ортопедичного матраца Dream Memo Z1000 виконана з меморіксу. Це унікальний матеріал, що відноситься до штучних наповнювачів на основі пінополіуретану з особливими добавками. На відміну від звичайного пінополіуретану полягає саме в «пам'яті форми» - матеріал реагує на температуру та тиск. При навантаженні матеріал прогинається, але тільки на необхідну величину. Коли навантаження зникає, матеріал набуває попередньої форми. Під час сну матрац максимально точно підлаштовується під форму тіла сплячого, за рахунок чого не передавлюються кровоносні судини, розслабляються всі м'язи, і хребет перебуває у максимально комфортному положенні.

Часто матраци з піною пам'яті виготовляються без пружин, оскільки самі по собі їх матеріали дають ортопедичний ефект та достатню фіксацію. Модель Вегас 32 – чудовий приклад безпружинного матраца з різною жорсткістю сторін. Як основний наповнювач у ньому використовується еластична піна Vegaflex Pro. Одна зі сторін виробу комфортніша за рахунок застосування шару MemoryFoam, інноваційного матеріалу з ефектом «пам'яті». Його ортопедична дія полягає в рівномірному розподілі навантаження всередині без створення тиску у відповідь. Під впливом ваги та температури тіла піна Memory Foam розм'якшується і анатомічно точно відтворює контури тіла. Якщо спляча людина змінює під час сну позу, змінюється і форма матраца відповідно до нового контуру. Ця особливість матеріалу дозволяє:

  • знімати м'язову втому;
  • оздоровлювати хребет;
  • запобігати захворюванням опорно-рухового апарату.

Щойно контакт з людським тілом припиняється, ортопедичний матрац з піною пам'яті вже за кілька хвилин відновлює свою первісну форму.

Ортопедичні матраци Меморі на основі блоку незалежних пружин

Дуже потрібні сьогодні анатомічні матраци, виготовлені на основі блоку незалежних пружин різного діаметру. Модель Active Comfort бренду Perrino поєднує натуральний латекс і в'язкий матеріал меморікс з «пам'яттю» форми. Модель має різний рівень комфорту та жорсткості. В основі виробу лежить ексклюзивний блок незалежних пружин малого діаметра (2000 штук на одне спальне місце).

Матрас Magniflex Memo Merino – виріб нового покоління, яке виконане з перфорованого синтезованого латексу з «дихаючими», відкритими клітинами, що покращують циркуляцію повітря. Внутрішній шар моделі складається з матеріалу Меморі (в'язко-еластична латексна піна), який ще називають &lquo;осередками пам'яті».

Матрас Fitness Leader також виконаний на основі мультизонального блоку незалежних пружин, який ідеально підтримує тіло людини під час сну. Це модель із різною жорсткістю сторін. М'яка утворена ортопедичною Orto Foam з просоченням з екстракту зеленого чаю, що благотворно впливає на тонус шкіри. Ця сторона забезпечує відмінний мікроклімат сну та хорошу підтримку хребта. Більш жорстка сторона утворена ортопедичною піною Orto Foam з ефектом «пам'яті», яка максимально точно підлаштовується до анатомії тіла людини.

Оздоровча дія матраців Memory Foam доведена численними клінічними дослідженнями. Такі вироби:

  • комфортні у використанні;
  • створюють оздоровчий ефект;
  • гіпоалергенні, і можуть бути використані людьми, схильними до алергічних реакцій;
  • довговічні та практичні.

Підбирати матрас 90х200 недорого з ефектом пам'яті за вигідною ціною з доставкою ви завжди зможете в каталозі https://magdek.com.ua/ua/matrasi/matrasy-90-200/ інтернет магазину "Магдек".

Оставить отзыв
Ваша оценка: