ruua

Мікрокредитування: відмінний спосіб вирішити фінансові проблеми

Це вид кредитування, який здійснюється в короткі терміни. Мікрофінансові організації вимагають від позичальника лише паспорт, заповнену заявку і певний пакет документів.

Мікрокредитування: відмінний спосіб вирішити фінансові проблеми

Для отримання кредиту необхідно підтвердити свою платоспроможність. Позикові кошти можна отримати навіть при зіпсованої кредитної історії. Отримати мікрокредит Ewa Cash може будь-хто.

У чому переваги мікрокредитування?

Вигідний варіант погашення заборгованості. Позичальник може повернути борг частинами, не прострочивши при цьому платіж. При цьому за ним залишається можливість використовувати гроші за призначенням. Умови з видачі мікрокредитів:

  • Не потрібні довідки про доходи.
  • Гроші видаються в короткі терміни-до одного дня.
  • Чим швидше позичальник поверне позикові суми, тим краще.
  • Отримати гроші можна не тільки готівкою, але і на карту, банківський рахунок або електронний гаманець.

Мікрокредит-це кредит від декількох тисяч до сотень тисяч гривень. При цьому сума кредиту і термін позики обмежені тільки вашим бажанням. Кредит видається не за один день і не під великі відсотки. Зазвичай, процентна ставка по мікрокредитів становить близько 1% в день. Наприклад, якщо взяти гроші в борг на тиждень, то позичальник буде повинен повернути кредитору суму, яка буде в два рази більше тієї, яку він взяв у борг. Мікрокредитування - найбільш вигідний і зручний спосіб швидкого отримання грошей до зарплати. На відміну від банківського кредиту, мікропозик можна отримати швидко, готівкою або на карту, і без паперової тяганини.

Умови оформлення мікропозик

Для позичальника мікрозаем стає паличкою-виручалочкою, коли терміново потрібна невелика сума грошей. Крім того, отримати мікропозики можуть і пенсіонери. Видавати ж кредити можуть не тільки банки, але і деякі мікрофінансові організації. Мікропозик вигідний тим, кому гроші потрібні терміново, а банки не завжди готові допомогти. Переваги мікрокредитування:

  • невеликі суми кредитів;
  • короткі терміни;
  • мінімальний пакет документів;
  • можливість оформлення онлайн.

Мікрокредити є альтернативою банківським кредитам і більш доступні широким верствам населення. Однак слід пам'ятати, що при взятті мікрокредиту з вас зажадають надати заставу або поручителів, хоча ця послуга доступна не для всіх МФО. Якщо ж ви берете гроші на тривалий термін, то вам можуть бути запропоновані вигідні умови кредитування.

Оставить отзыв
Ваша оценка: