ruua

Надійний та практичний військовий одяг Українського виробництва

Шукаєте армійські новинки, які можливо використовувати у активному житті?

Надійний та практичний військовий одяг Українського виробництва

Гарне обмундирування являється найважливішим фактором, що впливає на результативність роботи любого бійця. Воно в змозі захистити від різних негативних факторів та зовнішніх подразників. Популярність такого вбрання користується і серед любителів екстремальних видів спорту та ігор (таких я страйкбол). Тобто усюди, де можлива ймовірність отримання різного ступеню травм.

Завітайте до нашого магазину, не витрачайте свій час даремно на пошуки. Пропонуємо широкий асортимент сучасного, якісного одягу, який підходить як для військової справи, так і людям, які займаються активним життям – риболовлею, полюванням, туризмом та походами.

В магазині Камотек можно придбати таку екіпіровку:

  1. Військові костюми camotec.
  2. Взуття різного періоду та сезону – черевики, берці, кросівки, шкарпетки та устілки.
  3. Аксесуари – ремені, шеврони, окуляри та інше.
  4. Термобілизна, кофти, штани.
  5. Балаклави, кепки, панами.

Усе відповідає вашим вимогам. Ми працюємо без посередників. Завдяки цьому маємо можливість встановити приємні ціни покупцям.

Ми виробляємо усі свої моделі, контролюємо пошиття, закупку тканини та фурнітури. Наша продукція має максимально можливий строк служби. Ще одна вагома перевага – виготовлення спеціальної маскувальної продукції, яка дозволить бути непомітними.

Наша армійська форма – найкращій одяг не тільки для армії, но і для рибалок, туристів і мисливців. Він відрізняється своєю якістю, тому що створюється безпосередньо для бойових умов. А також витримує великі навантаження, тому підходить для використання в екстремальних та польових умовах.

Ми пропонуємо мілітарі одяг для силових структур (поліції та інших спецпідрозділів).

Нова форма

Цікавитесь формою нового зразку? Тоді можемо пропонувати і такі моделі, які відповідають сучасним мировим стандартам і відрізняються унікальним зручним фасоном, наявністю великої кількості потрібних кишень, амортизуючих вставок, захистів для колін та ліктів. Обов’язково додаткові кишені є на штанах та кителі. Подвійна тканина присутня в області паху та сідниць.

У Camotec дуже багато новинок. Тому чекаємо у нашому інтернет-магазині для придбання гарних речей, зроблених по сучасним тенденціям, по вигідним цінам.

Наші переваги:

  1. Швидке оформлення замовлення.
  2. Низькі ціни. Так як ми являємося виробниками, то працюємо без націнок.
  3. Увесь камуфляж має великий модельний ряд, усі доступні розміри і кольори.
  4. Неперевершена якість товарів. Вона завжди на високому рівні.

Правильний вибір

При покупці звертайте увагу на міцніть необхідного спорядження, його характеристики. Саме від нього залежить ваше здоров’я. Зверніть увагу на матеріал – наскільки він стійкий до зовнішніх температур, вогню тощо. У виборі враховуйте також легкість.

Не забувайте підтримувати вітчизняного виробника.

У нас найкращі пропозиції та сервіс.

Оставить отзыв
Ваша оценка: