ruua

Навчаємо підлітка фінансовій відповідальності разом із дитячою банківською карткою

Сучасна молодь народжується та зростає у диджиталізованому середовищі в оточенні мобільних гаджетів та інтернету. Діти швидко адаптуються до нового та на ходу опановують технології. Саме тому навчатися фінансової грамотності варто змалечку.

Навчаємо підлітка фінансовій відповідальності разом із дитячою банківською карткою

Розуміння принципів заробляння та заощадження коштів сформує раціональне, відповідальне ставлення до них та цінності людської праці. Допоможе в цьому контрольоване надання дитині фінансової самостійності. Дитяча банківська картка в Україні від Ощадбанку — новітній банківський продукт, корисний та цікавий батькам і дітям.

Чому дитині варто мати власні гроші

Дитина повинна мати повноцінне безтурботне дитинство. Проте у сповненому інформації та подіями світі не лише важко залишатися осторонь інновацій, а й небезпечно. Своєчасне, поступове опанування премудростей дорослого життя сформує відповідальну та впевнену у собі особистість. Фінансова самостійність відіграє в цьому процесі важливу роль:

  • пояснює дитині принципи товарно-грошового обігу;
  • навчає заощаджувати та накопичувати на вагомі покупки;
  • дозволяє впевнено почуватися серед однолітків;
  • відображає довіру батьків та їх ставлення як до рівноправного члена родини.

З дитиною, що має власні накопичення, легше домовитися про відтермінування придбання нової іграшки, пояснити відмову без образи та капризів. Краще зберігати дитячі гроші на карті, а не у паперових купюрах. Завдяки цьому обіг легше проконтролювати, а в дитини буде менше спокуси витратити їх на малоцінні дрібниці. Дитяча банківська картка ЛАЙК’Ю — оптимальне рішення для підростаючого покоління. Її легко відкрити, обслуговувати та використовувати.

Дитяча картка: переваги для дітей та дорослих

Картка для дітей ЛАЙК’Ю від Ощадбанку подобається всім. Підлітку вона дає можливість відчути себе дорослим, самостійним та просунутим. Цьому сприяє не лише повноцінний функціонал картки, а й її привабливий дизайн. Картка оформлена у яскравому кольорі та світиться під ультрафіолетом.

Дитячі картки регулярно залучаються до цікавих акцій та розіграшів, беруть участь у програмі накопичення балів для подарунків від Mastercard, передбачають бонуси під час подорожей за кордон.  

Батьки можуть відстежувати операції за рахунком дитини через мобільний додаток. Завдяки цьому завжди можна швидко поповнити картку дитини, допомогти у складній ситуації на відстані. Безготівкові розрахунки безпечніші, адже передбачають менше ризиків загубити гаманець або помилитися під час розрахунку.

Картку можна прив’язати до смартфона або смартгодинника, що дозволить користуватися нею без фізичного застосування. Дитяча картка забезпечує фінансову самостійність підлітку під повним батьківським контролем — ситуація виграшна для обох сторін.

Підключити дитячу картку можна у будь-якому відділенні банку або замовити у чат-боті месенджерів онлайн.

Оставить отзыв
Ваша оценка: