ruua

Обирайте правильно дитячу постільну білизну

Навести лад у дитячому ліжечку – це завдання не з легких, адже важливо забезпечити дитині комфортний та зручний сон. А для цього до вибору постільної білизни потрібно підійти серйозно. По-перше, вона має бути виготовлена з якісних матеріалів; по-друге, розмір має відповідати розміру дитячого ліжка; по-третє, мати гарний дизайн.

Обирайте правильно дитячу постільну білизну

Основні властивості постільної білизни для дитини

Сучасна дитяча постільна білизна, а саме її тканина, має відповідати певним вимогам:

  • Вона повинна бути виготовлена з натуральних матеріалів. Тканина має містити максимум натуральних волокон. Українські виробники іноді пропонують змішані тканини для немовлят. Вони містять бавовну та поліестер. Такі матеріали можуть мати гарний вигляд, але можуть не мати таких характеристик, як, наприклад, постільна білизна з бавовни. Якщо тканина містить велику частку синтетичних волокон, вона, швидше за все, буде електризуватися, скочуватися і буде шорсткою на дотик.
  • Гіпоалергенність. Якщо тканина якісна і натуральна, то вона не викликатиме алергічних реакцій. Це важливий нюанс, який потрібно враховувати, особливо якщо дитина алергік.
  • Терморегуляція. Діти замерзають швидше, аніж дорослі, тому обирайте білизну з хорошою терморегуляцією, щоб добре зігрівала взимку та охолоджувала влітку.
  • Стійкість до стирання. Цей фактор важливий, адже потрібно, щоб дитяча постільна білизна не втратила свій зовнішній вигляд після багаторазового прання, а також прасування.
  • Екологічність. Тканини не повинні містити шкідливих речовин. Якщо є сильний неприємний запах барвників або інших хімічних речовин, то слід віддати перевагу іншим матеріалам.
  • Повітропроникність. Ця властивість також має бути, щоб дитина не спарювалася під білизною.
  • Легкість у догляді. Дитяча постільна білизна буде пратися багато разів, тому тканина не повинна сильно зминатися і повинна піддаватися машинному пранню.

Яку тканину вибрати для дитячої постільної білизни?

Постільна білизна для дитини повинна бути не просто яскравою, а й зручною та виготовленою з натуральних матеріалів. Тільки так можна гарантувати, що у дитини не розвинеться алергія. Бавовна – це найпопулярніша тканина для дитячої білизни. Вона виготовлена з натуральних волокон і відноситься до категорії дихаючих матеріалів, що зберігає тіло свіжим протягом всієї ночі. Варто також звернути увагу на переплетення ниток, які використовують виробники для пошиття постільної білизни. Прикладами можуть бути поплін, ламфор, сатин та бязь. Ці бавовняні тканини забезпечують найкращий комфорт під час сну і ніжні для тіла.

Оставить отзыв
Ваша оценка: