ruua

Особливості та етапи вироблення поліграфічних послуг

Поліграфічні підприємства – це величезні виробничі потужності, що пропонують різні види поліграфічних послуг. Друкарня виконує всі етапи такої роботи – від підготовки матеріалів і макетування друкованої продукції до власне друку, виготовлення буклетів, плакатів, брошур тощо, а також друку і палітурки дипломів та дисертацій. Ще можна замовити ряд додаткових послуг, серед яких палітурка, ламінування, тиснення, склеювання, зшивання та багато іншого.

Особливості та етапи вироблення поліграфічних послуг

Поліграфічні послуги: що це?

Сучасна друкарня Україна, як і інші поліграфічні компанії, пропонує широкий спектр послуг, серед яких:

 • Детальна розробка дизайну – створення унікальних дизайнів та задоволення всіх вимог і побажань замовника.
 • Створення яскравих та вражаючих логотипів за індивідуальним замовленням, редагування та коригування готової продукції, яка з якихось причин може не влаштовувати клієнта.
 • Друк та ламінування всіх видів продукції.

Провідні поліграфічні організації завжди пропонують послуги дизайнерів та копірайтерів. Вони не тільки створюють якісні рекламні матеріали, а й розробляють логотипи компаній і продумують кожну деталь друкованої продукції для маркетингових підприємств.

Післядрукарська обробка продукції

Після того, як продукція надрукована, над нею потрібно провести додаткову обробку на спеціальному обладнанні. Тільки таким чином замовник може отримати замовлений продукт у повністю придатному для використання або продажу стані. Тож постобробка складається з таких етапів, як:

 1. Порізка аркуша. Це дозволяє готовому продукту набути більш приємного вигляду і обрізає білі поля, які завжди присутні під час друку.
 2. Біговка. Деякі види друкованих матеріалів мають спеціальні лінії, які можна притиснути до заглиблень, - це називається бігуванням. Цей процес значно подовжує термін служби виробу, оскільки папір не рветься і не псується на згинах під час використання.
 3. Фальцювання. У цьому процесі на папір наносять лінію згину та надають форму спеціальним обладнанням.
 4. Брошурування. Спеціальний метод з’єднання паперу між собою. Розрізняють безшовне, пружинне та скріплення скобами тощо.
 5. Тиснення фольгою. Цей етап можна використовувати для нанесення тексту або красивих візерунків на папір, наприклад, найчастіше на візитних картках.
 6. Закруглені кути. Для того, щоб гострі кути не викликали дискомфорт під час використання, то їх обробляють.
 7. Висічка. Це процес надання форми виробам.
 8. Ламінування. Це захищає виріб від несприятливих зовнішніх впливів і вимивання, також це дозволяє покращити зображення або текст, підвищити насиченість кольорів.
Оставить отзыв
Ваша оценка: