ruua

Паучі VELO Berry Frost X-Strong

Паучі VELO Berry Frost X-Strong

На правах реклами. 

Ця продукція містить нікотин і викликає залежність. Ця продукція призначена для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину. 

Запатентована формула і відсутність у складі тютюну — все це про інноваційний для українського ринку продукт VELO. Ці нікотинові подушечки створюються компанією British American Tobacco ("Бритіш Американ Тобакко") і представлені декількома форматами, кожен з яких має свої особливості. 

По суті, продукція бренду VELO являє собою невеликі паучі з нікотином. Усі вони мають у складі підсолоджувачі та ароматизатори, а завдяки відсутності тютюну при їх використанні не виникає неприємного запаху. 

Якщо ви вже добре знайомі з нікотиновмісними паучами і готові спробувати міцніший продукт, виробник має в лінійці – VELO Berry Frost X-Strong. Цей продукт відрізняється підвищеним рівнем міцності, а за смаком він являє собою поєднання ягід із легкою прохолодою ментолу і м'яти. 

Якщо ви хочете дізнатися більше інформації про ці нікотинові подушечки, зробити це можна на відповідній сторінці офіційного сайту — https://go-velo.com.ua/products/berry-frost-x-strong

Як використовувати нікотинові паучі 

Користуватися продукцією бренду VELO дуже легко:

  • Натисніть на банку з двох сторін і потягніть кришку вгору. 

  • Дістаньте один пауч і розмістіть його між губою і верхніми яснами. Зробити це можна навіть за допомогою язика. Такий варіант більш гігієнічний, хоча і потребує деякої практики. 

  • Після приблизно 30 хвилин використання нікотиновмісний пауч потрібно дістати і утилізувати. Якщо такої можливості немає, можна покласти використаний пауч до спеціального відділення, що знаходиться всередині кришки.

Використовуючи нікотинові паучі, ви можете відчути поколювання. Це означає, що нікотин почав вивільнятися. Надалі це відчуття значно знизиться і стане менш вираженим.

У складі будь-яких нікотинових паучей, зокрема у VELO Berry Frost X-Strong, знаходяться такі інгредієнти:

  • мікрокристали целюлози; 

  • вода; 

  • нікотин; 

  • ароматизатори та підсолоджувачі. 

Що важливо знати про паучі VELO Berry Frost X-Strong 

Продукція бренду VELO являє собою нікотин у новому форматі. Якщо ви тільки знайомитеся з продуктом, рекомендується починати з мінімальної міцності. Для цього варто використовувати нікотиновмісні паучі з 2 крапками. Berry Frost X-Strong – це вибір досвідчених користувачів, оскільки у нього 4 крапки міцності. Це оптимальний варіант для щоденного вживання, якщо мінімальної міцності недостатньо і ви хочете спробувати щось нове.

Зверніть увагу, що відкриту банку краще використати протягом одного тижня, щоб нікотинові паучі не втратили своїх властивостей. Закриті упаковки, однак, можна зберігати аж до 12 місяців із дати виготовлення. Точний термін придатності вказано на етикетці зі зворотного боку банки. 

Оставить отзыв
Ваша оценка: