ruua

Передпосівна обробка насіння, як ключовий елемент високого врожаю

Добрива мають один із найбільш дієвих впливів на продуктивність рослин та якість вирощеної продукції. Однак, їх використання має бути раціональним та ефективним з точки зору економічних витрат та збереження навколишнього середовища.

Передпосівна обробка насіння, як ключовий елемент високого врожаю

Наукові дослідження показують, що правильна передпосівна обробка насіння із використанням засобів захисту рослин та добрив може позитивно вплинути на продуктивність культури та якість її врожаю. Засоби захисту рослин допомагають не допустити втрат врожаю, спричинених шкідливими організмами, які можуть атакувати рослини в будь-який момент. Додавання ж добрив до суміші протруювання може допомогти активізувати ріст рослин та підвищити продуктивність врожаю.

Однак, важливо пам’ятати, що правильний вибір препаратів для обробки та їх дозування є критичними факторами, які впливають на ефективність та безпеку рослин і живих організмів. Передпосівна обробка насіння повинна виконуватися відповідно до рекомендацій виробників препаратів.

Так, передпосівна обробка насіння є важливим та незамінним етапом вирощування рослин, що допомагає отримати такі результатів як:

  1. Зниження ризику зараження хворобами та шкідниками: обробка розчином захисних препаратів захистить майбутню рослину від хвороб та шкідників, та не призведе до зниження врожаю та втрати грошей.
  2. Покращення життєздатності: передпосівна обробка може сприяти покращенню життєздатності та активному проростанню, що сприяє швидкому та більш повному зростанню рослин.
  3. Покращення якості врожаю: оброблене насіння може дати більший врожай та вищу якість кінцевого продукту.
  4. Економія коштів: здійснюючи передпосівну обробку рослин, можна скоротити кількість застосованих засобів захисту рослин у майбутньому.
  5. Економія часу: оброблене насіння швидко проростає та зростає, що дозволяє зберегти час на вирощування рослин.

Тому, передпосівна обробка є обов’язковим етапом вирощування рослин, який позбавляє  ризиків та покращує якість врожаю. Добрива “Добродій” - українського виробника-компанії “Майбутнє Будуємо Разом” ефективно працюють в процесі передпосівної обробки насіння. Їх дія направлена на повноцінне живлення, захист, стимуляцію сходжень та росту кореневої системи.

Для обробки насіння та посадкового матеріалу, виробник рекомендує використовувати органо-мінеральне добриво “Добродій” в поєднанні із інноваційним препаратом “Добродій Комфорт Універсальний”, який має фунгіцидні властивості та препаратом “Добродій Мікро”. Варто зазначити, що таке застосування є абсолютно безпечним для рослин та навколишнього середовища, на відміну від хімічних фунгіцидів, й при цьому аж ніяк не поступається їх дії.

Оставить отзыв
Ваша оценка: