ruua

Pin-Up проєкт Line-Up: мета та особливості

Pin-Up проєкт Line-Up: мета та особливості

Благодійний фонд Pin-Up Foundation реалізував проєкт під назвою Line-Up, основною метою якого є надання гуманітарної допомоги українцям з міст, сіл та селищ в прифронтових регіонах країни, більше про проєкт на сторінці https://news.obozrevatel.com/ukr/society/pin-up-foundation-zapustiv-gumproekt-dlya-shvidkoi-dopomogi-ukraintsyam-u-prifrontovih-mistah.htm . Далі дізнаємось, що вже було зроблено в рамках гуманітарного проєкту LINE-UP.

Гуманітарний проєкт Line-Up: що було зроблено

У зв’язку зі збільшенням кількості запитів про допомогу від прифронтових громад, команда Pin-Up Foundation створила оперативний проєкт, в рамках якого досвідчені волонтери закуповують, доставляють та розподіляють:

  • харчові продукти;
  • гігієнічні товари;
  • медикаменти;
  • технічне обладнання.

Команда LINE-UP також вибудовує найбезпечніший маршрут для доставки гуманітарної допомоги до прифронтових громад. Волонтери проєкту вже розвезли понад 2700 наборів із товарами першої необхідності. У Харківську область доставили 2424 набори, а на Донеччину вдалось відвести 348 наборів. На запит Херсонської громади команда PIN-UP Foundation доставила до гуманітарного штабу міста гігієнічні набори, якими забезпечили близько 1000 мешканців.

Команда фонду вважає, що проєкт Line-Up став дуже важливою та ефективною допомогою для українців, які перебувають у прифронтових регіонах, адже людям важливо розуміти, що вони не покинуті напризволяще, а про них піклуються.  

Благодійність Pin-Up Foundation

Pin Up Foundation продемонстрував свою активну громадянську. Фонд вкладає значні кошти у благодійність та гуманітарну допомогу населенню, постраждалому від воєнної агресії росії.

Pin-Up фонд не тільки надає гуманітарну допомогу, але й допомагає місцевим адміністраціям у критичній інфраструктурі. Наприклад, для Харкова були куплені надпотужні генератори, які були встановлені у місцевих котельнях та у метрополітені. Крім того, фонд організував евакуацію українців, що втратили своє житло через війну, до європейських міст. Там вони зможуть повернутися до нормального життя.

Команда Pin-Up допомагає ВПО, людям з інвалідністю, багатодітним родинам та усім українцям, які найбільше потребують підтримки. На сайті фонду перелічено безліч ініціатив та проєктів, які вже було реалізовано. Проте команда Pin-Up Foundation не планує зупинятись на досягнутому, а буде продовжувати масштабувати допомогу українцям і таким чином наближати нашу перемогу.

Оставить отзыв
Ваша оценка: