ruua

Погода в Харкові

Для Харкова характерний помірно континентальний клімат, який вирізняється мінливою зимою та спекотним і досить посушливим літом.

Погода в Харкові

Середньорічна температура в межах міста становить +7,5 °C. Найхолоднішим місяцем року є січень, а найспекотнішим — серпень.

Середній показник кількості опадів становить 515 мм. Найбільше дощів спостерігається в літні місяці, найвологішим місяцем є липень (близько 67 мм), а найсухішими — лютий, березень і квітень.

Середня швидкість вітру протягом року становить 4,0 м/с. Цей показник дещо знижується в липні та серпні (3,3 м/с) і підвищується в лютому (4,7 м/с). Найчастіше дмуть східні та західні вітри. У літні місяці часто спостерігається штиль.

Середньорічна вологість повітря становить 74%. Досить частим явищем є атмосферна посуха, яка може спостерігатися кілька разів на рік.

Прогноз погоди в Харкові на місяць

Погода Харків на найближчий місяць обіцяє мінусову температуру вдень і плюсову вночі, а також опади у вигляді снігу з дощем. Температура коливатиметься від −6 до +9 °C, швидкість вітру становитиме від 0,8 до 2,2 м/с, вологість — 73–99%, атмосферний тиск — 755–782 мм рт. ст. Геомагнітні шторми в наступні 30 днів не прогнозуються.

Прогноз погоди в Харкові на 10 днів

У найближчі 10 днів температура в місті триматиметься в межах −12...+9 °С, пориви вітру сягатимуть 2,2 м/с. Показник імовірності опадів становить 87%, рівень вологості підніматиметься до 99%. Атмосферний тиск коливатиметься від 755 до 782 мм рт. ст.

Прогноз погоди в Харкові на тиждень

Температура в місті в наступні 7 днів коливатиметься від −12 °С вночі до +9 °С вдень, імовірність опадів становить 87%. Атмосферний тиск буде в межах 758–782 мм рт. ст. Геомагнітні шторми протягом наступного тижня не очікуються.

Для багатьох людей метеорологічний прогноз є не менш важливою інформацією, ніж точний час. І це зрозуміло, адже відомості про те, якою буде погода завтра, допоможуть спланувати наступний день. Докладний метеорологічний прогноз містить інформацію про очікувані температуру, імовірність опадів, вологість, швидкість та напрямок вітру, атмосферний тиск і хмарність. Сучасні методи визначення погоди, які використовують професійні метеорологи, дають змогу видавати максимально точний результат, тож такі неприємні погодні явища, як дощ або сильний холодний вітер, більше не застануть вас зненацька.

Оставить отзыв
Ваша оценка: