ruua

Професійне технічне обслуговування двигуна автомобіля Ніссан і чому таке ТО рятує автомобіль

Якісне та регулярне ТО автомобілів марки Nisan допоможе підтримувати належний технічний стан авто. Слідкувати за технічним станом автомобілів цієї марки вигідно. Адже це допоможе обслуговувати автомобіль з мінімальними витратами, зберігаючи у справному стані до завершення експлуатації автівки двигун та інші найбільш важливі елементи індивідуального або комерційного транспорту.

Професійне технічне обслуговування двигуна автомобіля Ніссан і чому таке ТО рятує автомобіль

Для автомобілів цього відомого бренду працює у Львові Nisan сервіс. Фахівці сервісу “Гермес” виконають планове та термінове ТО. За потреби, вони допоможуть виконати ремонтні роботи, відновлення авто після аварійної ситуації. Може бути виконане і комплексне обстеження автомобіля, з реалізацією всіх передбачених регламентом робіт, капітальний ремонт ключових елементів. Ремонт і сервіс виконується з усіма необхідними застереженнями:

  • після аварійних ситуацій;
  • під час планового огляду;
  • після випадкового виявлення технічних негараздів у роботі автомобілів.

Всі налаштування і робота діагностичного обладнання виконується за вказівками виробників автомобілів та за рекомендаціями сервісних служб компаній-постачальників авто.

Особливості обслуговування двигуна автомобілів марки Nisan 

ТО двигуна автомобілів марки “Ніссан” включає найпоширеніші види робіт, включно із заміною мастила та заміною фільтрів. 

Заміна оливи у двигуні – обов'язкова складова ТО двигуна автомобілів Nisan. Це необхідно для мінімізації тертя деталей двигуна під час інтенсивної роботи та для додаткового захисту двигуна від перенагрівання. Зазвичай оливу міняють після 15 тисяч кілометрів пробігу чи після 1 року експлуатації авто.

Якщо автомобіль використовується у посиленому режимі, з високою динамікою використання ресурсу, варто скоротити час на обслуговування вдвічі. Тобто мастило замінити краще після 6 місяців експлуатації або 7-8 тисяч кілометрів пробігу. Звісно, що кращий варіант – оригінальне чи сертифіковане мастило. Те саме стосується і фільтрів. 

Гальмівна система в авто “Ніссан”

Ще одна обов'язкова до виконання дія – ретельна перевірка роботи гальмівної системи. Вона має проводиться не рідше, ніж після 2 років використання авто чи після 30 тисяч км пробігу авто. Цей час може скорочуватись, якщо під час експлуатації автомобіля відчувається некоректна робота гальмівної системи або на необхідність ремонту вказує система самодіагностики.

Приблизно той самий діапазон перевірки і заміни потребують гальмівні колодки чи диски – в залежності від моделі автомобіля. 

Інші елементи і деталі, окремі вузли автомобіля цієї марки мають визначену виробником тривалість проведення ТО та інтенсивність виконання відповідних діагностично-ремонтних робіт.

Чому вигідно вчасно проводити ТО?

Найперша перевага вчасного і професійного ТО – безпека користуванням автомобілем. Не менш важливо досягти стану автомобіля, де тільки аварійна ситуація може вплинути на стабільність і надійність роботи авто. Якісне і вчасне ТО зменшує знос автомобіля, скорочує витрати палива та витрату ресурсів на обслуговування.

Оставить отзыв
Ваша оценка: