ruua

Що таке стартовий пістолет і навіщо він потрібний?

Стартовий пістолет - це різновид зброї, що призначається для подачі звукових сигналів. Його використовують для такої мети багато років. Виробники пропонують стартові пістолети в широкому асортименті, тому покупці знаходять відповідні моделі.

Що таке стартовий пістолет і навіщо він потрібний?

Все про стартові пістолети

Пугачі пістолети – зброя, що зовні практично не відрізняється від сьогодення. Головною особливістю є те, що відсутня куля, яка є вражаючим елементом. Шумова зброя відтворює звуки, але не завдає шкоди. Його заряджають спеціальними патронами з капсулями.

З якою метою використовують бутафорський пістолет? Сфера застосування такого виду зброї є досить широкою. Стартові пістолети використовують для подачі звукового сигналу, який є початком спортивних змагань. Ще з їх допомогою можна відлякувати зловмисників та тварин.

Шумові пістолети не вважаються бойовою зброєю. Їх можна брати із собою, не побоюючись жодних перевірок. Пугачі пістолети продаються за прийнятною ціною, тому їх може придбати кожен бажаючий. Якщо виникає небезпечна ситуація, достатньо показати зброю або подати звуковий сигнал, щоб зловмисники злякалися та дали Вам спокій.

Як вибрати стартовий пістолет?

Стартова зброя – великий асортимент приладів, які видають гучні звуки. Розглядаючи різні моделі, звертайте увагу до конструктивні особливості. У продажу представлено два види зброї: механічні та електронні стартові пістолети. До переваг першого варіанта відноситься простота експлуатації та нижча ціна. Електронні стартові пістолети належать до сучасних моделей. Для них характерна надійність та висока функціональність.

Купити стартовий пістолет нескладно. Потрібно переглянути різні варіанти та порівняти їх між собою. Головним параметром вибору є технічні характеристики: кількість набоїв, габарити, вага.

Якісні вироби розробляє турецька компанія Retay, яка розпочала свою діяльність у 2006 році. Це виробник, який чудово себе зарекомендував та завоював визнання покупців у багатьох країнах світу. Стартові пістолети Retay мають візуальну схожість із справжніми моделями вогнепальної зброї та використовуються за призначенням довгий час. При їх застосуванні лунають гучні плескання, які імітують звуки пострілів та дезорієнтують зловмисників.

Оставить отзыв
Ваша оценка: