ruua

Щоденний догляд за обличчям

Щоденний догляд за обличчям

Наша шкіра обличчя є надзвичайно чутливою та делікатною зоною, про яку варто піклуватися незалежно від віку. Застосовуючи перевірений догляд з використанням правильно підібраної косметики, можна подбати про те, щоб захисні функції шкіри працювали належним чином. Замовити якісні засоби для обличчя можна за посиланням https://fabo.ua/litso-ukhod-za-litsom, в інтернет-магазині FABO.

Базовий догляд

Незалежно від того, боремося ми з симптомами сухості чи проблемами, які притаманні зрілій шкірі — завжди потрібно пам'ятати, наскільки важливий правильний догляд за обличчям. Ключову роль тут відіграє не тільки підбір відповідних косметичних засобів, а й регулярність і послідовність індивідуальних процедур.

У догляді за обличчям можна виділити 3 основні етапи: 

  • очищення;
  • тонізування;
  • зволоження. 

На першому етапі важливе як ретельне зняття макіяжу, так і подальше очищення шкіри делікатним засобом для вмивання. Не забуваймо про регулярне відлущування змертвілих клітин за допомогою пілінгу — залежно від типу шкіри можна робити це 1-2 рази на тиждень.

Слід пам'ятати, що і проблемна, і нормальна шкіра потребують певного догляду. Тому не потрібно вводити кілька засобів одночасно. Замість цього краще поступово вносити можливі зміни, спостерігаючи за тим, як шкіра реагує на окремі речовини і чи справді обрана косметика приносить бажаний ефект.

Очищення шкіри

Щоб дерма була належним чином очищена, наступним кроком повинно стояти ​​використання засобу з очисними властивостями. Це може бути гель для вмивання, який призначений для жирної, чутливої ​​та схильної до вугрів шкіри. Подібні засоби ефективно усувають надлишки шкірного сала, залишки макіяжу та будь-які інші забруднення, які накопичуються протягом дня. При цьому вони залишаються делікатними, а після їх використання дерма ідеально оновлюється.

Двоетапне очищення дозволяє працювати будь-якому крему, сироватці або іншому зволожувальному продукту на ваш вибір. Такі засоби призначені для збільшення проникнення активних інгредієнтів. Навіть найкращий крем не забезпечить очікуваного ефекту, якщо його не нанести на попередньо очищену, висушену шкіру.

Як і ранкову процедуру, правильний догляд за обличчям на ніч слід доповнити тоніком. Тільки після цього можна переходити до косметичних засобів зі зволожувальними властивостями. Знайти косметику для очищення та догляду за обличчям можна в інтернет-магазині FABO.

Оставить отзыв
Ваша оценка: