ruua

Що таке кермо і як воно працює?

Рульове колесо - це частина автомобіля, яка приводить в рух передні колеса. Рульове колесо з’єднане з внутрішнім валом, який називається рульовою колонкою, який має ряд важелів, коробок і шківів, які з’єднують його з різними компонентами автомобіля.

Що таке кермо і як воно працює?

Наступні частини рульового управління автомобілем можно придбати на сайті: https://altstar.ua/

Датчики кута повороту

Датчики кута повороту керма використовуються для реагування автомобіля. Вони відстежують нахил керма та використовують його як вхідні дані для комп’ютера автомобіля.

Рульове керування автомобілем — це процес переміщення транспортного засобу по визначеній траєкторії за допомогою механізму рульового управління, такого як кермо та/або руль.

Що таке рульова рейка?

Рульова рейка автомобіля - це частина, яка переміщує кермо для повороту передніх коліс автомобіля. Він розташований позаду двигуна і над передніми колесами.

Рульові рейки бувають трьох типів - ручні, з гідропідсилювачем і рейкові. Ручним кермом керує оператор вручну за допомогою важеля керування або ручки на дошці підлоги, тоді як у гідропідсилювачі керма можна використовувати гідравлічний тиск або електричний двигун.

Рейка має два шківи, які з’єднуються на одному кінці, а потім перетворюються на два незалежні шківи (шестерні), які з’єднуються на іншому кінці, де вони стикаються з двома конусами всередині корпусу (підшипника), який потім з’єднується з передніми колесами.

Щіткотримач електропідсилювача керма

Кермо автомобіля виконано з металевим щіткотримачем для гідропідсилювача керма. Для цього необхідно помістити металеву щітку в тримач і доглядати за нею.

Сьогодні багато водіїв вважають за краще використовувати електричний підсилювач керма, оскільки він вимагає менше зусиль. Це спрощує керування автомобілем, а також менше впливає на їхній гаманець.

Ідея цього винаходу полягає в тому, що водії можуть продовжувати керувати своїм автомобілем, не хвилюючись про те, щоб дістати свої інструменти або мати достатньо сил, щоб утримувати їх, повертаючи колеса самостійно.

В автомобілі є металевий щіткотримач для ГУР. Для цього необхідно помістити металеву щітку в тримач і доглядати за нею. Сьогодні багато водіїв вважають за краще використовувати електропідсилювач керма, оскільки він вимагає менше зусиль. Це полегшує керування автомобілем і зменшує навантаження на гаманець.

Оставить отзыв
Ваша оценка: