ruua

Що важливо оглядати на ТО в автосервісі?

Що важливо оглядати на ТО в автосервісі?

Час від часу кожен транспортний засіб має проходити технічні огляди. Це особливо важливо, коли в машині щось перестає працювати. Якщо у вас новий автомобіль, то відразу після його реєстрації теж потрібно пройти діагностику. Та навіть якщо правильно й обережно експлуатувати авто, регулярне ТО залишатиметься необхідним. Можна переглянути ціни в Рено сервіс Гермес на сайті, щоб зорієнтуватися щодо вартості послуг.

Як часто потрібно проходити технічні огляди?

Після покупки авто наступний ТО знадобиться через чотири роки. Подальші візити до автосервісу рекомендовано планувати кожні 2 роки. Однак будьте обережні, щоб не пропустити дату, адже за це передбачаються штрафи. Щоб встигнути, ви можете завчасно записатися до автосервісу «Гермес». Окрім технічних оглядів, там здійснюють також у Львові ремонт Рено

Також зважайте, що:

  • мастило потрібно міняти кожні два роки;
  • перевіряти й чистити кондиціонер бажано раз на рік.

Фахівці радять перевіряти автомобіль не рідше одного разу на рік, навіть якщо ваша машина абсолютно нова. Звичайно, зі збільшенням років і пробігу частота оглядів теж має збільшуватися. Також бажано перевірити свій автомобіль, якщо ви плануєте тривалу поїздку, наприклад, за кордон.

Як проходить діагностика авто?

Огляд складається переважно із заміни масла та загального огляду автомобіля. Під час діагностики автомобіля:

  1. Технік під’єднує комп'ютер до електричних блоків управління. Завдяки спеціальному обладнанню легко виявити можливі несправності в електроніці. 
  2. Зазвичай майстер недовго їздить на машині, щоб виявити будь-які небажані звуки чи поведінку. 
  3. Далі автомобіль під’їжджає до домкрата, де фахівець перевіряє шасі й нарешті зчитує всі помилки, збережені в пам’яті комп’ютера. 

Якщо служба виконує лише перевірки, які є розумно виправданими, така перевірка може коштувати недорого, особливо в порівнянні з іншими витратами на автомобіль. Щоб потрапити на більшість автосервісів, бажано завчасно записуватися, щоб заощадити час і не чекати. 

Як вибрати автосервіс?

Найкраще проводити техогляд тільки в авторизованих сервісах. Наприклад, якщо у вас автомобіль Рено, «Гермес» у Львові стане чудовим варіантом. А якщо ви маєте машину іншої марки й вирішите перевірити або відремонтувати транспортний засіб поза фірмовим сервісом, це не повинно вплинути на термін дії гарантії. Однак переконайтеся, що навіть у меншій службі є необхідне обладнання та відповідні запасні частини (за потреби). 

Заздалегідь повідомте персонал, що на ваш автомобіль все ще поширюється гарантійний термін. Тоді його можна буде відремонтувати лише відповідно до заздалегідь визначених процедур. Дізнайтеся, які послуги доступні в «Гермес», на сайті автосервісу.

Незалежно від того, чи вибираєте ви авторизоване чи неавторизоване обслуговування, варто робити це з обережністю. Краще, якщо вам порадить автосервіс хтось зі знайомих, які лишилися задоволені обслуговуванням. Також варто розглянути відгуки в інтернеті на той чи інший заклад. Бажаємо вдалого вибору!

Оставить отзыв
Ваша оценка: