ruua

Сучасні кеди та класика: відмінності моделей

Сучасні кеди та класика: відмінності моделей

Уже більше століття кеди залишаються одним із найпрактичніших видів взуття. Вони є популярним вибором для спорту, повсякденного носіння та модних виступів. Асортимент моделей на ринку є достатнім для того, аби знайти модель на будь-який випадок. Вибрати та купити жіночі кеди Мегаспорт пропонує уже сьогодні через свій інтернет-магазин чи в одному з офлайн-магазинів мережі.

Класичні кеди та їх історія 

Історія кедів починається з кінця 19 століття, коли з'явилися перші моделі з гумовою підошвою, що дозволяли носити взуття в дощову погоду. У 1917 році компанія Converse створила перші білі кеди з гумовою підошвою та тканинною верхньою частиною, які стали відомі під назвою All Star. Вони були спочатку призначені для гравців баскетбольної команди, але швидко стали популярними серед інших спортсменів. І сьогодні фірмове взуття з зірочкою і характерним надписом є культовим.

У 1920-ті кеди почали набувати популярності серед молоді, а особливо рок-н-рольників. У 1950-ті взуття знову завоювало популярність серед спортсменів, зокрема серед баскетболістів та тенісистів. У 1960-ті кеди стали символом моди хіпі та модерністів. 

У 1969 році компанія Adidas випустила свої перші кеди Superstar, які стали надзвичайно популярними серед представників хіп-хоп культури в 1980-ті. А в 1990-ті на ринку почали з'являтися оновлені моделі: Nike Air з повітряною подушкою та Asics Gel з гелевою підошвою. Компанії Puma та Reebok також випустили свої власні моделі кедів, що стали дуже популярними серед молоді.

Особливості сучасних моделей

Сучасні кеди мають декілька особливостей, які відрізняють їх від традиційних варіантів:

  1. Новітні технології виготовлення та використання сучасних матеріалів. Це дозволяє компаніям випускати більш зносостійкі та комфортні кеди.
  2. Новий стиль та дизайн. Сьогодні моделі такого взуття мають різноманітний дизайн, оздоблюються оригінальними деталями (блискітками, вишивкою, графічними елементами та ін.). 
  3. Висока функціональність. Нині кеди відрізняються широкими функціональними можливостями, серед яких підвищена амортизація, підсилені підошви для кращої підтримки стопи, покращена вентиляція та ін.

Завдяки цим та іншим відмінностям сучасні кеди перетворилися на важливий елемент модного образу. Вони підходять не тільки для спортивного, а й для повсякденного носіння.

Оставить отзыв
Ваша оценка: