ruua

TOLERIANE від La Roche-Posay: дерматокосметика для алергіків

TOLERIANE від La Roche-Posay: дерматокосметика для алергіків

Контакт із побутовою хімією, милом, фарбами викликає різку алергічну реакцію? Схильна до алергії пошкоджена шкіра потребує особливого догляду. У певних ситуаціях алергію здатна спровокувати водопровідна вода після хімічного очищення та подорожі іржавими міськими трубами. Розумна альтернатива – лінія дерматокосметики TOLERIANE. Вона розроблена міжнародним брендом La Roche-Posay для чутливої шкіри, рекомендована алергікам.

В основі TOLERIANE – термальна вода La Roche-Posay

Всі лінії бренду створені на основі унікальної термальної води відомого французького курорту La Roche-Posay. Термальна вода благотворно впливає на шкіру:

  • знімає свербіж та лущення, зменшує запалення;
  • на 46% зменшує пошкодження шкіри;
  • нормалізує гідроліпідний баланс;
  • відновлює захист від вірусів, бактерій, мікроорганізмів;
  • постачає необхідні для синтезу колагену та еластину амінокислоти та мікроелементи.

В одному літрі термальної води La Roche-Posay – 440 мг корисних для шкіри мікроелементів: кальцій, цинк, мідь, бікарбонати. Висока, до 60 мг на 1000 мл, концентрація селену визначила базовий напрямок бальнеологічного курорту: ефективне лікування атопічного дерматиту, екземи, псоріазу.

Емоленти в лінії TOLERIANE від La Roche-Posay

Схильна до алергій шкіра потребує емолентів – жирів, які пом'якшують епідерміс, усувають лущення, відновлюють еластичність та захисний бар'єр. Базовий емолент лінії TOLERIANE – олія ши, її жири подібні до натуральних ліпідів людського організму. Компанія застосовує у виробництві дерматокосметики на 100% екологічну сировину із Буркіна-Фасо.

Формули засобів лінії TOLERIANE посилені потужним вологоутримувачем гліцерином у різних інтерпретаціях, амінокислотами, полімерними сполуками, що застосовуються у фізіологічних розчинах для промивання очей.

Нейросенсин у формулі дерматокосметики

Молекули нейросенсину відрізняються потужною протизапальною дією, миттєво заспокоюють роздратовану, запалену та пошкоджену шкіру. Нейросенсин діє швидко і делікатно, не викликає звикання, показаний для дуже сухої та пошкодженої шкіри. Усього 0,1% у складі сироватки на 54% знижує сухість шкіри, на 46% – лущення, на 69% – відчуття печіння.

На офіційному сайті міжнародного бренду La Roche-Posay можна вивчити склад та призначення сироватки, флюїдів, кремів та крем-гелю TOLERIANE, щоб створити індивідуальний догляд за шкірою, схильної до дерматитів та алергії.

Оставить отзыв
Ваша оценка: