ruua

Вигідний вибір кухонної стільниці – який обрати матеріал та колір

Кухонна стільниця – важливий елемент якісного забезпечення квартири чи будинку, офісного приміщення, необхідною частиною умеблювання. Кухонна стільниця має витримувати значні навантаження, бути безпечною і водночас по-дизайнерському привабливою. Поєднати все це можна, використовуючи стільниці з двох популярних матеріалів – МДФ чи ДСП.

Вигідний вибір кухонної стільниці – який обрати матеріал та колір

Більше про необхідні для кожного майстра, що виготовляє чи ремонту меблі матеріали, читайте на сайті постачальника плитних матеріалів https://tomek.lviv.ua/. Компанія “Томек” пропонує широкий асортимент різноманітних матеріалів у широкій колірній та текстурній палітрі, що може імітувати натуральне дерево, камінь чи пропонувати інші види дизайну.

Обираємо стільницю з ДСП та МДФ – порівняння характеристик

Кухонна стільниця з ДСП –  зручний і простий у використанні матеріал який можна різати свердлити та закріплювати за допомогою звичайних метизних виробів з мінімальною або звичайною за складністю, механізацією. Стійкий до вологи ДСП із зовнішнім покриттям, використовується в кімнатах де є підвищена волога.

Особливість стільниць з МДФ – підвищена міцність та довговічність, а також висока стійкість до подряпин і зносу, деформації.

За посиланням https://tomek.lviv.ua/catalog/stilnitsi/ є можливість обрати та замовити будь-який варіант за каталогом стільниць з міцних і оптимальних за вартістю матеріалів – МДФ чи ДСП.

Вартість і ключові характеристики

Дешевшою за ціною є стільниця з ДСП, оскільки вона має меншу густину наповнення, а для її виготовлення використовується простіший технологічний процес і менше сировини. Проте плити з ДСП – легші, а обробляти їх простіше. 

МДФ – дорожчий, однак він має дуже міцну структуру, високу густину. Такі стільниці можна використовувати практично для будь-яких видів робіт і зі значним механічним навантаженням. 

Який матеріал вибрати для стільниці – МДФ чи ДСП?

Все залежить від можливостей і потреби. Якщо кухнею власник користується лише для нарізання бутербродів чи приготування чаю, тоді немає потреби купувати вартісний і дуже міцний МДФ-варіант стільниці. Можна цілком погодитись на виконання з ДСП. крім того, ДСП-версія є привабливою за вартістю і має достатню міцність. Тому якщо збалансувати витрати на ремонт чи відновлення, можна купити ДСП-стільницю.

Якщо ж власник часто користується кухнею і готує хоча б номінальний перелік страв, використовує стільницю для:

  • рубання риби, м'яса;
  • приготування салатів;
  • виготовлення різноманітних кондитерських та інших виробів;
  • консервування продуктів, краще купити МДФ-стільницю. 

Вона буде міцною, витривалішою, не потребуватиме постійної заміни. Вартість окупиться швидко, адже стільниця буде експлуатуватись роками без будь-яких пошкоджень, розщеплень та інших деформацій та дефектів.

Оставить отзыв
Ваша оценка: