ruua

Віскі Tomatin — гордість Шотландії

У високогір'ї Шотландії, на березі річки Фіндхорн, неподалік міста Інвернес, розташувалася знаменита винокурня Tomatin. Тут виробляють чудовий віскі, використовуючи старовинну технологію, яка не змінювалася вже понад 120 років. Сировиною для міцного напою служить добірний ячмінь та чиста вода з джерела Алт-на-Фріт, а витримується готовий скотч у дубі.

Віскі Tomatin — гордість Шотландії

Різновиди віскі

Старовинна шотландська винокурня надає багатий вибір алкогольних напоїв на основі кращого ячменю та чистої води, виготовлених за віковими рецептурами. В її асортименті є кілька лінійок, в яких представлені класичні сорти скотчу та ексклюзивні зразки. Сьогодні можна замовити Томатін на сайті маркету важливих штук Маудау. Базові лінійки:

  1. Legacy. Односолодовий віскі, який отримав максимальний розвиток у бочках з-під бурбона, де він набув солодкуватого смаку й тонкого аромату ванілі та білого шоколаду.
  2. 12 Year. Дванадцятирічний алкоголь, витриманий у дубових бочках, які використовували під шеррі та бурбон. Це класичний м'який напій з ароматами вересу та дикої сосни.
  3. Cask Strength. Дуже яскравий сорт скотчу, що визрівав у баках з-під хересу Олоросо першої заливки та бурбона. У ньому переважають аромати імбирного печива та солодового хліба. Післясмак сухий, стійкий і трохи пряний.
  4. 14 Year. М'який, гладкий і солодкий напій, який «відпочивав» 14 років у тарі, де 50 років зберігали портвейн. У його ароматі присутні ноти червоних ягід, меду та ірису.
  5. 18 Year. Розкішний продукт преміумкласу з ароматом нуги та сушеного абрикосу. Дивує сплесками тропічних фруктів та тривалим післясмаком.
  6. 30 Year. Випускається невеликими партіями після витримки у дубі протягом 30 років. Алкоголь підкорює гармонійним букетом з ароматами фруктів, меду та білого шоколаду.
  7. 36 Year. Ще один лімітований скотч з гладкою вершковою структурою.

 

Продукція винокурні Томатін регулярно бере участь у престижних конкурсах алкоголю, де здобуває високі нагороди, а замовити її можна на сайті maudau.com.ua.

Історія бренду

Виробництво віскі під маркою Tomatin було запущено у 1897 році в шотландському селі Tom Aitinn. Назва винокурні перекладається як «пагорб ялівцевого куща». У 1897 році Джон МакДугал, Джон Макліш та Олександр Аллан залучили інвесторів та офіційно відкрили завод з виробництва спиртного. Дистилерія розташовувалась на висоті понад 1000 футів над рівнем моря неподалік залізничної лінії та місцевого ринку. Спочатку алкоголь випускали невеликими партіями, а у 50-х роках ХХ століття обсяги виробництва значно зросли. До 70-х віскі стали випускати мільйонами літрів. У середині 80-х власником бренду Tomatin стала японська компанія Takara Shuzo, яка запровадила нову стратегію розвитку на підприємстві. Вона полягала у скороченні обсягів продукції, що випускається, з акцентом на її якість. В асортименті з'явилися як односолодові сорти віскі, так і чудові бленди, які випускають досі.

Оставить отзыв
Ваша оценка: