ruua

Як обрати сет суші для святкового столу: 5 рекомендацій

Як обрати сет суші для святкового столу: 5 рекомендацій

Суші — страва, яка користується цілком заслуженим попитом в силу поєднання своїх корисних властивостей та відмінних смакових характеристик. Попри те, що ця страва прийшла з Японії, вона стала улюбленим вибором багатьох гурманів далеко за межами Азії. Суші на сьогодні не менше люблять у Європі та США. Ба більше, деякі їх рецептури побачили світ в Америці. Це славнозвісні «Філадельфія» та «Каліфорнія». Якісні та смачні суші від ресторану RNR стануть відмінним вибором для тих, хто полюбляє цю страву та бажає скуштувати її у талановитому виконанні. Суші-майстри цього ресторану дуже люблять свою роботу та роблять суші такими, аби вони сподобалися клієнтам.

Рекомендації для вибору суші на свято

Суші на святковому столі — хороше рішення, адже вони подобаються багатьом людям. Вони асоціюються з вишуканістю, деякою екзотичністю та відмінним смаком. Аби гості були задоволені, при виборі суші варто скористатися такими рекомендаціями:

1. Добре розрахуйте оптимальну вагу сету. Можливо, варто взяти декілька сетів або доповнити один з них ще кількома порційними варіантами суші, аби страви не було замало для великої компанії. Коли ми говоримо про сервіс доставки Рок-н-Ролл, то він пропонує найрізноманітніші варіанти сетів за своїм вмістом та вагою.

Приміром, для великої компанії друзів чи рідних хорошим вибором може стати фірмовий сет Рок-н-Ролл, котрий важить 2,5 кілограми. В його основі — суші «Філадельфія», хоча вони й доповнюються деякими іншими варіантами. Наприклад, їх доповнюють суші з лососем, тигровою креветкою та ін. Коли суші-майстри цього закладу формували рецептуру фірмового сету, вони робили усе для того, аби він максимально гармонійно поєднував у собі різні варіанти суші, був розмаїтим та смачним. Однак іноді за святковим столом збирається менша компанія. І на такі випадки згаданий сервіс доставки теж має що запропонувати. Наприклад, це може бути сет «Філадельфія XL», котрий важить 1,2 кг. Це були названі лиш деякі варіанти, а насправді ви можете побачити в меню їх значно більше.

2. Не забудьте проаналізувати смаки та уподобання своїх гостей. Особливо це стосується тих випадків, коли люди не вживають ту чи іншу їжу зовсім або у конкретний період (наприклад, час посту, якого дехто дотримується суворо та не споживає навіть риби). Також тут може йтися про людей, які дотримуються вегетаріанської або веганської дієти.

Суші-майстри сервісу Рок-н-Ролл подбали про те, аби такі люди теж мали можливість посмакувати улюбленими суші, не порушуючи своїх принципів і звичок. Вегетаріанський сет стане відмінним рішенням. До речі, його хорошою перевагою є те, що при вазі 630 грамів цей сет має досить демократичну ціну. Тому, якщо на вашому святі будуть люди, які в цей час дотримуються різних кулінарних та/або духовних традицій, є сенс до основного сету замовити ще такий. Так ви будете точно певні в тому, що врахували уподобання усіх своїх гостей, тож ніхто з них не почуватиметься обділеним і не залишиться голодним.

3. Правильно обирайте місце, де робитимете своє замовлення.

Дотримуватися цієї рекомендації не менш важливо, аніж ретельно обирати самі суші. Від того, наскільки надійним є ресторан чи сервіс доставки, де ви робите своє придбання, залежить якість страви і цілому та її окремих інгредієнтів, а також — дотримання рецептури. Приміром, сервіс Рок-н-Ролл має велику кількість схвальних відгуків від клієнтів, що підтверджує високий професіоналізм команди цього закладу. Тут цінують як власну репутацію, так і клієнтську довіру.

4. Подумайте над тим, які ще страви можуть бути доречними на святі.

Коли збирається велика компанія, яку ви хочете здивувати смачними стравами та добре пригостити, може бути сенс у тому, аби замовити не лише суші. Приміром, якщо ви прагнете дотримуватися саме японських традицій, то можна ще замовити перше, яке теж є в асортименті сервісу доставки Рок-н-Ролл. Приміром, це можуть бути супи Том Ям або Рамен. Також іноді люди прагнуть додати до меню святкового столу не лише азіатські, а й європейські страви. І на цей випадок у меню згаданого ресторану теж є хороші варіанти. Приміром, славнозвісна піца у різних рецептурах потішить ваших гостей.

5. Зважайте на співвідношення ціни та складу.

Іноді можна почути міфи та стереотипи про те, що лише страви з дорогих ресторанів можуть бути справді якісними та смачними. Це не правда, адже цінова політика ресторану Рок-н-Ролл повністю спростовує таке упередження. Тут можна замовити смачні страви європейської та азіатської кухонь за прийнятними цінами.

Отож, підбиваючи підсумок, варто відзначити те, що суші є хорошим вибором для святкового столу. Їх розмаїття дає нагоду обрати оптимальний варіант з урахуванням вашого бюджету, кількості гостей на святі та їх уподобань.

Оставить отзыв
Ваша оценка: