ruua

Як підготуватися до тривалої подорожі на автобусі

Як підготуватися до тривалої подорожі на автобусі

Автобусний туризм здається новачкам дуже зручним: на їх думку, достатньо просто зайняти місце біля вікна, щоби милуватися краєвидами, і можна їхати хоч на край світу. Але необхідно підготуватися до тривалої поїздки, щоб вона здалася дійсно відпочинком. Наприклад, автобус Львів Гамбург перебуває в дорозі близько доби, тому навіть найзручніші сидіння за цей час можуть викликати дискомфорт.

На щастя, зараз можна придбати білети для поїздки по Європі, не виходячи з дому. Достатньо вибрати оптимальний рейс на klr.com.ua: результати можна фільтрувати за ціною, перевізником, часом відправлення, часом в дорозі, датою тощо.

Безпека подорожі

В першу чергу, варто впевнитися в безпеці, а не тільки в комфорті. Краще за все обрати відомого перевізника, який має хорошу репутацію. Його автобуси зручні, безпечні, а персонал — досвідчений. Для максимальної безпеки можна вибрати денний рейс.

Не менш важливий клас транспорту. Не варто економити на поїздці, адже дешевший білет може свідчити про відсутність певних зручностей в салоні, меншу кількість зупинок біля магазинів тощо.

З собою в салон потрібно взяти лише найважливіші речі. Серед них:

  • квитки;
  • телефон чи книга;
  • гроші;
  • платіжні карти;
  • невеликий запас води та медикаментів.

Під час зупинки не варто далеко відходити від місця зупинки, щоби не загубити свій автобус.

Де сісти в салоні?

Вибір місця краще здійснити ще на стадії покупки білета. Звісно, дуже зручно сидіти біля вікна, але вночі у вікно нічого не видно, крім фар автомобілів. Якщо ж сісти в прохід, то можна витягнути ноги та дещо розвантажити їх.

Що стосується розташування, то найбезпечнішим місцем вважають центр салону. Статистика стверджує, що у випадку ДТП страждає передня чи задня частина транспортного засобу, а пасажири в центрі салону залишаються неушкодженими. Крім того, пасажирам з передньої частини постійно в обличчя світять фари зустрічних авто, що дуже незручно вночі. Дотримання таких простих рекомендацій зробить подорож легкою та зручною для пасажира.

Оставить отзыв
Ваша оценка: