ruua

Як правильно доглядати за проблемною шкірою обличчя?

Коли говорять про проблемну шкіру обличчя, кожен вбачає під цим поняттям щось своє. Для одних проблемою є розширені пори та чорні цятки, інших турбує акне чи надто активне виділення підшкірного сала. Причин у цього може бути чимало — від генетики та стресів до неякісної косметики. Проте в будь-якому випадку такий шкірний покрив потребує спеціального догляду.

Як правильно доглядати за проблемною шкірою обличчя?

Яка косметика потрібна проблемній шкірі?

Спеціальна косметика для проблемної шкіри — це не рекламний хід, а спосіб уникнути небажаних дерматологічних реакцій. Крім того, якщо такі косметичні засоби застосовувати регулярно, у багатьох випадках можна позбутися висипки, акне, чорних цяток і надмірної жирності епідермісу.

Косметичні засоби для проблемної шкіри від звичайної косметики відрізняються особливим складом:

  • не містять консервантів, фарбників, ароматизаторів, силіконів та інших компонентів, які можуть викликати подразнення чи запалення;
  • збагачені натуральними речовинами, що заспокоюють епідерміс, пришвидшують його регенерацію;
  • створені за гіпоалергенними та некомедогенними формулами.

На сьогодні одним з найкращих виробників таких засобів є міжнародний бренд Vichy, який спеціалізується на створенні дерматокосметики для чутливої та схильної до алергії шкіри.

Яка косметика Vichy ідеальна для чутливої шкіри?

Компанія випускає чимало лінійок косметики для догляду за волоссям і шкірою. Кожна серія має свої особливості й призначення. Для проблемного шкірного покриву бренд розробив спеціальну серію засобів Normaderm на основі багатої на мінерали термальної води.

У лінійці Vichy для чутливої шкіри є косметика різних типів для комплексного щоденного догляду за обличчям. В серію входять засоби для очищення епідермісу, тоніки, маски, креми. Кожен з цих продуктів пройшов дерматологічне тестування й отримав схвалення дерматологів. Регулярне застосування засобів серії Normaderm допомагає позбутися акне, нормалізувати процес виділення підшкірного сала, відновити гладкість та здоровий колір шкірного покриву.

У Vichy прекрасно розуміють, що проблеми з епідермісом бувають не лише у підлітків. Тому й створили засоби для догляду за шкірою, які допомагають боротися з дерматологічними недоліками й одночасно уповільнюють старіння. А ви вже пробували косметику цього бренду?

Оставить отзыв
Ваша оценка: