ruua

Як правильно організувати охорону школи

Як правильно організувати охорону школи

Коли батьки відправляють дитину до школи, вони сподіваються не лише на те, що вона здобуде там належну освіту та виховання, а й на її безпеку у шкільних стінах. Саме тому основним завданням системи освіти є поряд з освітнім процесом ефективна охорона школи. Таку охорону повинні забезпечувати спеціальні компанії, які мають навчений персонал з досвідом роботи з підлітками, а також усіма необхідними технічними засобами. Цим критеріям відповідає компанія Охоронний Холдинг, яка протягом багатьох років займається організацією охорони у школах та інших освітніх закладах.

Види охорони шкіл

Найчастіше охорона шкіл здійснюється одним із трьох шляхів:

  1. Денна.
  2. Цілодобова.
  3. Цілодобова фізична.

Денні охоронні заходи передбачають наявність охоронців, які працюють протягом навчального дня вахтовим методом. Такі охоронці не просто мають гарну фізичну підготовку, але також мають досвід спілкування з дітьми та вміють вирішувати конфліктні ситуації як з учнями, так і з відвідувачами навчального закладу.

Цілодобова охорона передбачає встановлення сигналізації, системи відеоспостереження та різних датчиків, які дозволять визначити несанкціоноване проникнення на територію школи. Також така система визначить задимлення, протікання кранів та витік газу.

Третій варіант – це цілодобове перебування охоронців на об'єкті. Для максимальної ефективності бажано використовувати комплексний підхід, а саме послуги охоронців та встановлення технічних засобів, включаючи тривожну кнопку.

В яких навчальних закладах потрібна охорона?

Організація безпеки навчання необхідна не тільки в приватних та державних школах, але також у:

  • творчих центрах;
  • дитячих центрах розвитку;
  • підготовчих та факультативних курсах;
  • позашкільних закладах.

Якщо говорити простіше, кожен заклад, де навчаються або проводять час діти, повинен ретельно охоронятися. І йдеться не про сторожа чи вахтерку, а про професійних охоронців, які пройшли спеціальне навчання і мають відповідну кваліфікацію. Саме такі охоронці знаходяться в штаті компанії Ohholding, яка також має сучасне технічне обладнання для забезпечення надійної охорони школи 24/7.

Оставить отзыв
Ваша оценка: