ruua

Як швидко продати державі свої товари

Як швидко продати державі свої товари

Ви постачальник офісного приладдя або медичного обладнання? Чи, можливо, харчової продукції? Якщо існує попит, завжди знайдеться і пропозиція. І ось, ви успішно продаєте свій товар вже знайомим замовникам, але виникає запитання: як розширити ринок збуту та знайти нових надійних партнерів. Щоб полегшити вам це завдання — розповідаємо про «Прозорро Маркет», його суть та потужні можливості, що можуть розкрити нові перспективи.

Що таке Prozorro Market?

Це електронний маркетплейс, схожий на інтернет-магазин, де бізнес може розміщувати свої пропозиції, а придбати товар можуть виключно державні організації та установи. Раніше була можливість проводити прямі закупівлі до 100 тисяч гривень, але починаючи з 4.07.2023 придбання необхідної продукції здійснюється виключно через процедуру запиту ціни пропозицій.

Як проходить запит ціни пропозицій?

Все відбувається таким чином:

  1. Замовник розміщує у Прозорро Макет запит ціни для певної групи товарів з конкретними характеристиками, вказуючи обсяг та бажану ціну для придбання.

  2. Постачальники, що мають кваліфікацію на продаж товару у цій категорії, отримують повідомлення про запит і надають свої пропозиції з товаром, що пропонують та вартістю.

  3. Система автоматично визначає переможця з найнижчою запропонованою ціною.

  4. Переможець підтверджує готовність продати товар за ціною з пропозиції, здійснює поставку продукції та отримує оплату.

Маркетплейс об'єднує багато держзамовників, а отже вам буде доступна широка мережа потенційних клієнтів.

Чим це вигідно?

Прозорро Маркет надає постачальникам численні переваги, ось лиш деякі з них:

  1. Законність та надійність всіх процесів, адже е-каталог, використовує систему Prozorro, яка вже успішно впроваджена для державних закупівель, що гарантує надійність і відповідність стандартам.

  2. Розширення клієнтської бази та ринку збуту завдяки взаємодії з різними державними установами.

  3. Заощадження часу так коштів через відсутність необхідності самостійно шукати та залучати нових клієнтів.

Однією з переваг є також інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, що допомагає легко адаптуватись до роботи в е-каталозі.

Як почати використовувати Прозорро Маркет?

Щоб використовувати маркет прозорро і продавати свій товар потрібно:

  1. Зареєструватися як «Постачальник» на одному з акредитованих майданчиків, наприклад, SmartTender.biz.

  2. Ознайомитися з наявними категоріями товарів у маркетплейсі.

  3. Знайшовши потрібну категорію, потрібно отримати «Кваліфікацію», для цього: дізнайтеся всі умови, підготуйте необхідні документи та подайте заявку.

Перевіривши всі документи, адміністратор відкриє доступ до е-каталогу упродовж 10 днів і лише потім ви зможете публікувати цінові пропозиції в обраній категорії. Виникли питання щодо роботи Prozorro Market? Звертайтеся до служби підтримки майданчика SmartTender. Фахівці команди з радістю дадуть необхідні консультації.

Оставить отзыв
Ваша оценка: