ruua

Як створити відправлення в мобільному застосунку Meest Пошта – покрова інструкція

Як створити відправлення в мобільному застосунку Meest Пошта – покрова інструкція

У сучасній цифровій ері зручність і доступність стали ключовими аспектами практично в усіх сферах нашого життя, включно з доставленням пошти та різноманітних товарів. Meest Пошта, одна із провідних поштових служб, пропонує своїм клієнтам надсилати посилки не тільки за допомогою сайту meestposhta.com.ua, а й через зручне та ефективне рішення – мобільний застосунок Meest.

Завантаження застосунку

як створити відправлення у додатку Meest ПоштаЩоб почати створювати відправлення в мобільному додатку Meest Пошта, вам потрібно спочатку завантажити його на ваш мобільний пристрій. Якщо у вас телефон на ОС Android, перейдіть у Google Play Store. На смартфоні від Apple відвідайте App Store. Якщо ви використовуєте пристрій Huawei, ви можете знайти застосунок в App Gallery. Пошук програми Meest Пошта та її встановлення займають лише декілька хвилин.

Щоб почати користуватися всіма функціями мобільного застосунку, вам знадобиться обліковий запис. Якщо у вас його ще немає, ви можете зареєструватися за номером телефону. Якщо ж у вас уже є акаунт, увійдіть у нього, використовуючи свої облікові дані.

Створення відправлення в застосунку Meest Пошта

Для створення нового відправлення натисніть на кнопку «Створити» із зображенням знака «+». Для надсилання Україною виберіть відповідний пункт і дотримуйтесь таких простих кроків:

  • Виберіть розмір посилки.
  • Введіть ім'я, прізвище та телефон відправника.
  • Вкажіть спосіб доставлення: у відділення, кур'єром або в поштомат. Крім того, потрібно вибрати місто та відділення, з якого буде здійснено відправлення.
  • Введіть дані одержувача: ПІБ, телефон, місто та відділення. Вкажіть адресу доставлення, якщо вам потрібні послуги кур'єра.
  • Для розрахунку вартості доставлення напишіть оцінну вартість посилки. Якщо ви хочете надіслати її післяплатою, скористайтеся відповідною опцією.

Як створити відправлення в мобільному застосунку Meest ПоштаОплатити доставлення можна у відділення Meest чи онлайн за допомогою банківської картки.

Для відправлення посилки за кордон потрібно виконати такі дії:

  1. Виберіть країну призначення та вагу посилки. На екрані буде відображено орієнтовну вартість доставлення.
  2. Вкажіть дані відправника: ПІБ, телефон, відділення, з якого буде виконано надсилання.
  3. Далі слід ввести дані одержувача латиницею. До них належать прізвище, ім'я, номер телефону, місто, індекс та адреса.
  4. Застосунок «попросить» вказати назву конкретного товару та його оцінну вартість.

Тепер ви знаєте, як створити відправлення у додатку Meest Пошта, проте перед оформленням заявки уважно прочитайте умови надсилання посилок за кордон і лише після цього створюйте відправлення.

Оставить отзыв
Ваша оценка: