ruua

Як вибрати цікаву та надійну миттєву лотерею?

В миттєві лотереї грають переважно ті гравці, які втомилися від звичайних класичних числових ігор, де потрібно стежити за онлайн-трансляціями та годинами чи навіть днями чекати розіграшів. Погодьтеся, непогано було б дізнатися, чи стали ви тим щасливчиком, котрий зірвав головний приз, уже за кілька секунд після купівлі лотерейного білета.

Як вибрати цікаву та надійну миттєву лотерею?

Тим паче сьогодні розробники пропонують онлайн-лотереї, які відрізняються високою надійністю, простими правилами та непоганими грошовими винагородами. Як з-поміж усього різноманіття знайти потрібну вам розвагу, якою має бути миттєва лотерея та як зіграти онлайн, якщо ви вперше випробовуєте удачу? Нумо розбиратися.

Як обрати миттєву лотерею?

У деяких гравців миттєві лотереї асоціюються зі слотами, які пропонують онлайн-казино. А це доволі ненадійні варіанти дозвілля, у яких майже неможливо виграти.

Втім, сама концепція миттєвих лотерей працює зовсім по-іншому. І зародилася вона ще задовго до появи інтернету. Вже на початку минулого століття були відомі компанії, які випускали невеликі картки, що дозволяли гравцям відразу зрозуміти, чи пощастило їхнім власникам виграти головний приз. В тих картках треба було стерти захисне покриття. В той час як миттєві лотереї онлайн грати набагато цікавіше.

Головний принцип полягає у тому, що розробники відразу закладають певну кількість лотерейних білетів, які будуть переможними. Тобто у кожному тиражі уже закладено переможців – і ви можете стати одним із них.

Перш за все для вибору миттєвої лотереї варто звертати увагу на дійсно надійні компанії. Перевірені та безпечні ігри представлені на сайті Української національної лотереї. Усі розваги там пройшли відповідні перевірки та мають на руках ліцензії, що підтверджують прозорість розіграшів.

На сайті ви можете обирати з десятків різних видів розваг. Миттєві лотереї відрізняються між собою за:

  • графікою;
  • тематикою;
  • розміром головного призу;
  • розміром мінімальної ставки тощо.

Звертайте увагу на усі ці критерії, аби зробити правильний вибір.

Як зіграти онлайн у миттєву лотерею?

Перш за все потрібно вибрати миттєву лотерею з усіх представлених на сайті УНЛ. Зверніть увагу на те, що більшість ігор мають так звану пробну демо-версію. Вона є абсолютно безкоштовною і дозволяє випробувати гру, подивитися на її правила та принципи, графіку тощо. Натисніть на кнопку Демо, аби розібратися детальніше, як працює та чи інша лотерея.

Після цього можна купляти справжній білет. Це можна зробити онлайн усього в пару кліків. Уже під час реєстрації на сайті Української національної лотереї ви вводите реквізити банківської карти. З неї й будуть здійснюватися списання. Розмір ставки ви варіюєте самі – гравці можуть купляти  необмежену кількість білетів. Мінімальна вартість одного з них може складати 1-3 грн.

Після купівлі білета вам потрібно відкрити його для того, аби побачити чи не стали ви переможцем. Гравці можуть виграти як головну грошову винагороду, так і меншу суму. Виграні гроші надходять на вказану вами банківську карту уже протягом кількох наступних годин.

Обирайте гру, керуючись вашими особистими вподобаннями. Звертайте увагу на тематику та якість графіки, звукового супроводу тощо. Миттєва лотерея має бути вам перш за все цікавою. 

І, звісно, зважайте на те, яким є розмір головного призу. Подекуди він може сягати 2 млн грн. Втім, у більшості лотерей такого типу головний приз не перевищує 500 000 грн. Що в цілому також доволі непогано, оскільки мінімальна ставка гри може складати 1 грн.

Оставить отзыв
Ваша оценка: