ruua

Як вмовити чоловіка на екстракорпоральне запліднення?

Жінки, які розглядають ЕКЗ як останню можливість зачати та народити генетично свою дитину, можуть стикатися з нерозумінням з боку чоловіка.

Як вмовити чоловіка на екстракорпоральне запліднення?

Чоловік всіляко протестує проти ЕКЗ: кричить, умовляє далі намагатися зачати дитину традиційним способом, незважаючи на медичний діагноз, бойкотує процедури. У такому разі потрібно акуратно вмовити чоловіка на запліднення еко, знайшовши правильний підхід.

Чому чоловік не хоче

У чоловіків є свої страхи та комплекси. Торкаючись одного з них, отримуємо негативну реакцію.

Страх №1. Чоловік не розуміє, як проходитиме процедура, що йому потрібно буде робити і навіщо.

Страх №2. Чоловік комплексує з приводу «ненатуральності» процесу. Вважає, що його згода на ЕКО ставить на ньому хрест як на чоловікові.

Страх №3. Медичні обстеження викликають у більшості чоловіків виключно негативні емоції. Тому вони уникають їх, навіть якщо мета – зачаття та народження дитини.

Страх №4. Чоловіки бояться отримати підтвердження власної неспроможності після проведення обстеження для ЕКО.

Страх №5. Деякі просто соромляться лікарів, адже обстеження стосується інтимного процесу. Потрібно здавати спермограму, відповідати на незручні питання.

Як же діяти

Вмовити чоловіка на ЕКЗ допоможе роз'яснення всіх нюансів. Але найкраще, якщо консультуватиме лікар. Він грамотно і професійно пояснить, які особливості процедури ЕКЗ, розповість про роль чоловіка в цьому процесі, про те, що доведеться пройти жінці, і як поводитися на тому чи іншому етапі. Найскладніше в цьому – умовити сходити до лікаря. Потрібно дати зрозуміти, що консультація нічого не зобов'язує.

Чоловікові важливо показати, що він не один такий, що дуже багато вагітних жінок йдуть на пологи саме після ЕКЗ. А чоловіки разом із ними стають щасливими батьками завдяки процедурі.

Психологічний дискомфорт гостро відчувається лише на початковому етапі. Через деякий час це відчуття притуплюється. Обстеження сприймаються як щось природне, сором проходить.

Допомагає отримати згоду на ЕКЗ психологічна консультація. У деяких клініках ЕКЗ є психологи, що спеціалізуються на вирішенні таких труднощів. Вони допоможуть подолати інші психологічні проблеми майбутніх батьків, які заважають настанню вагітності.

Пам'ятайте, що будь-яка нова інформація спочатку сприймається критично та викликає відторгнення – це закономірно.

Спочатку потрібно дати чоловікові звикнути до думки, залишивши його в спокої на якийсь час, але й занадто затягувати не потрібно.

Оставить отзыв
Ваша оценка: