ruua

Як зробити ікебану на подарунок?

Як зробити ікебану на подарунок?

Окрім букетів із квітів, на святковий подарунок підійде також ікебана. Вона надасть відчуття тепла та спокою в інтер’єрі будинку. Щоб зробити такий витвір самостійно не треба багато часу та матеріалів, але потрібно максимально проявити фантазію та креатив. Звичайно, простіше скористатися послугою доставка квітів у Харкові, це не займе багато часу. Але подарунок своїми руками буде прийнятий з більшою радістю та буде відрізнятися на загальному фоні.

Виготовлення ікебану 

В перекладі з японської мови, ікебана позначає життя квітів. В цій композиції майстерно використовуються живі та висушені квіти. На початку створення букета треба дотримуватися деяких традицій, які краще обов’язково знати перед початком виготовлення:

  • Щоб зробити ідеальну ікебану не обов’язково використовувати гарні квіти, вірне співвідношення елементів, це перший крок до успіху у справі.
  • Обов'язково враховувати пору року та привід, до якого вона створюється. 
  • Виготовлення треба починати спокійно та у гарному настрої тільки тоді результат буде відмінний.
  • У цьому витворі кількість квітів не має значення, вона може бути як парною так і непарною. 

Правила створення ікебани існують вже декілька століть, постійно додаються нові елементи, але все ж ключові моменти залишаються вірними до традиції та їх треба дотримуватись. Основним елементом у витворі має бути велика квітка, гілка або листя, це задасть тему для всієї композиції. Щоб квіти розташували динамічно, варто використовувати зігнуті гілки чи плетені сухоцвіти, які у вазі розміщуються під різним кутом, або по співвідношенню один до одного. Асиметрія - це один із показників при виготовленні ікебани. Тут важливо вказати на три головні складові японської культури: земля, людина та небо. 

Розберемо один з прикладів, як зробити ікебану за п’ять хвилин. Для цього треба не так багато, дві орхідеї, тинга, висока вузька ваза, скляні кульки та трохи декоративного піску. Заповнимо цю вазу на половину кульками та піском, після чого в цей наповнювач встромляємо дві гілки та орхідеї, таким чином, щоб одна до одної вони були під кутом 15 градусів. Примірявши, підрізаємо їх так, щоб одна з них була вища за іншу на 13 - 20 сантиметрів. На завершення додаємо гілочку тинги, щоб вона розмістилася між орхідеями. Ось у нас і вийшла, чудна та вишукана ікебана за декілька хвилин.

Оставить отзыв
Ваша оценка: