ruua

Які автозапчастини краще вибрати — оригінальні чи аналогові?

Які автозапчастини краще вибрати — оригінальні чи аналогові?

Всі без винятку автомобілі потребують технічного обслуговування, а в якийсь момент і ремонту. Для цього необхідні певні запчастини та витратні матеріали. Сьогодні, на щастя, немає дефіциту деталей. Можна без проблем знайти необхідне на СТО чи в магазині. А якщо товару немає в Україні, наприклад, це може бути пов’язано з ексклюзивністю авто чи його солідним «віком», можна привезти автозапчастини з Польщі https://kaifauto.com.ua/. Але в автовласників зараз часто виникає інше питання — що краще купити оригінальну деталь чи надати перевагу більш доступному за ціною аналога? Розберемося в цьому.

Відмінність оригінальних автозапчастин від аналогових замінників

Оригінальні запчастини — компоненти, які виготовляють виробники автомобілів або партнерські компанії на їхнє замовлення. З цих деталей машину збирають на заводському конвеєрі. Також саме вони продаються в торгових точках та дилерських центрах. Такі запчастини повністю сумісні з конкретною маркою авто. Окрім того, на них розповсюджується гарантія від виробника. 

До переваг оригінальних автомобільних комплектуючих відносять:

  • Брендова сертифікація із присвоєнням серійного номера. Оригінальні запчастини проходять обов'язковий контроль якості на заводі-виробнику, що гарантує їхню надійність.
  • Наявність в продажу. Ви завжди знайдете оригінальні запчастини у сертифікованих автосервісах.
  • Гарантійне обслуговування. При використанні оригінальних деталей, ви можете розраховувати на безкоштовне обслуговування у разі несправності або проблеми з компонентами.
  • Повна сумісність. Оригінальні запчастини повністю підходять до конкретної марки та моделі авто.

Аналоги — запчастини, які випускаються компаніями під власним брендом та реалізуються через дистриб'юторську мережу. Такі деталі не проходять сертифікацію на заводі-виробнику автомобіля, не мають маркування та фірмового пакування. 

Серед переваг аналогових деталей слід зазначити доступну вартість і наявність в магазинах. Щодо якості, вона залежить від виробника. Деякі компанії випускають надійні комплектуючі, які не поступаються оригіналам. 

Враховуючи все вище сказане, можна зробити висновок, що оптимальним варіантом є покупка оригінального товару за ВІН кодом у надійного постачальника. В такому разі можна бути впевненим, що запчастина повністю сумісна з вашим авто і на 100% виконуватиме свої функції.

Оставить отзыв
Ваша оценка: