ruua

Яку електронну сигарету вибрати новачкові?

Вибір першої електронної сигарети може здатися непростим завданням, і все через велику кількість доступних моделей зараз на ринку. Важливо вибрати пристрій, який буде простим у використанні, надійним і відповідним саме для вас.

Яку електронну сигарету вибрати новачкові?

У цій статті розглянемо основні критерії вибору електронної сигарети для новачків та розглянемо деякі популярні електронні сигарети види та моделі яких мають попит серед багатьох користувачів.

Головні критерії вибору електронної сигарети для новачка

1. Простота використання

Для новачків важливо обрати пристрій, який був би простим та інтуїтивно зрозумілим під час його користування. У такому випадку, найкраще підійдуть моделі з мінімальною кількістю налаштувань і простим управлінням. До таких моделей, можна віднести кілька типів електронних сигарет:

  • Одноразові POD системи;
  • Багаторазові POD системи.

І перший і другий тип електронних сигарет можна обрати на сайті інтернет-магазину Hookamarket за цим посиланням https://hookahmarket.life/.

2. Компактність і портативність

Для початківців, які не мають досвіду користуванням електронними сигаретами, рекомендується обирати компактні та легкі пристрої, які зручно носити з собою і використовувати в будь-якому місці. Одним з найпростіших моделей електронних сигарет, якими просто користуватися є одноразові POD системи — адже такі девайси не потребують зарядки та заправки рідиною. Також, цими пристроями можна користуватися одразу ж після їх покупки й до моменту повного розряду пристрою та закінчення в ньому рідини для паріння.

3. Автономність

Перед покупкою моделі електронної сигарети, зверніть увагу на місткість акумулятора. Обираючи пристрій з більшою місткістю акумулятора можна розраховувати на більш тривалий час роботи електронної сигарети без необхідності її підзарядки.

Для новачків можуть підійти моделі з місткістю батареї від 800 мАг та вище.

4. Тип картриджів для заправки рідини

Існують пристрої з попередньо заправленими (одноразові електронні сигарети) та заправлюваними картриджами (багаторазові POD системи).

Перші — зручні й прості у використанні, оскільки не потребують самостійного заправлення, але можуть обмежувати вибір смаків. Другі — багаторазові POD системи — дають більше свободи у виборі рідини, але потребують певних навичок для заправки пристрою.

Популярні моделі електронних сигарет та їх характеристики

VooPoo

  • Компактний і стильний дизайн, вбудований акумулятор, заправні картриджі, зручне користування.
  • Необхідність самостійної заправки картриджів.

SMOK

  • Місткий акумулятор, дисплей для контролю параметрів, можливість використання різних випаровувачів.

Бажаєте знайти для себе більшість варіантів електронних сигарет? Переходьте на сайт інтернет-магазину Hookahmarket.life та ознайомтесь із великою кількістю моделей багаторазових й одноразових POD систем. А у разі складності з вибором пристрою, звертайтесь за безкоштовною консультацією до спеціалістів інтернет-магазина, щоб обрати модель пристрою яка відповідає вашим потребам.

Оставить отзыв
Ваша оценка: