ruua

Захист квартир у Харкові від злодіїв

Захист квартир у Харкові від злодіїв

Найкращий спосіб убезпечити квартиру від візиту злодіїв – встановити охоронну систему та поставити такий захист, як сигналізація в квартиру Харків. Самі по собі зовнішні ознаки того, що квартира знаходиться під наглядом і охороною, вже відлякують більшість грабіжників. Проте трапляються й досить нахабні, щоб ризикнути.

Якщо хтось спробує проникнути до вашої квартири, на ваш телефон надійде повідомлення про це. Одночасно сигнал тривоги надійде на пульт охорони, а оператор надішле на об'єкт найближчу групу швидкого реагування. Наші екіпажі розташовані містом таким чином, щоб охоронці приїжджали на будь-який з об'єктів, що охороняються, протягом 5 хвилин з моменту тривоги.

Пультова сигналізація - найкращий вибір для безпеки вашої квартири у Харкові:

  • забезпечує захист від злодіїв;
  • реакція на будь-яку тривогу слід негайно;
  • ви отримуєте всю інформацію у режимі реального часу;
  • постійне відеоспостереження, а також камери на охоронцях дозволяють надати поліції всі докази злому та покарати злочинця;
  • можна не боятися а ні залишатися у квартирі, а ні залишати її.

Для допомоги у захисті квартир у Харкові рекомендується встановити також тривожну кнопку, яка дозволить самостійно викликати охорону. Охоронці приїдуть за одним натисканням кнопки, не чекаючи сигналу датчиків чи тривоги.

Встановлення систем охорони квартир

Процес встановлення охоронної системи починається з підписання договору та визначення потреб клієнта. Заздалегідь обговорюється кількість та тип датчиків, їх розташування. Інженери фірми складають план системи безпеки з урахуванням особливостей кожного житла. Після цього проводиться монтаж пристроїв для безпечного життя у квартирах Харкова. Планувати охоронну систему рекомендується до або під час ремонту, щоб монтаж не пошкодив інтер'єр квартири.

Вартість постановки квартири на пультову охорону у Харкові починається з 255 грн. на місяць. Залежно від складності системи установка може зайняти від кількох годин до кількох днів. Усі подробиці будуть заздалегідь озвучені фахівцями компанії під час підписання договору.

Види пристроїв безпеки у квартирі Харкова

Для квартир та їх безпеки в рамках охоронної системи встановлюють:

  • Датчики руху. Встановлюються в місцях, де обов’язково пройдуть при спробі проникнення, і фіксують пересування, яких бути не повинно.
  • Датчики задимлення та затоплення. Потрібні для того, щоби вчасно помітити надзвичайну ситуацію. Встановлюються в найбільш уразливих місцях (на трубах або поруч із ними), щоб дізнатися про проблему до непоправних наслідків.
  • Кнопка тривоги. Пристрій для виклику наряду збройної охорони. Може бути стаціонарна та розміщуватися в будинку або встановлюватись додатком на телефон для безпеки не тільки у квартирі, але й за її межами.
  • Відеокамери. Фіксують те, що відбувається в тамбурі, щоб дізнатися про спробу проникнення ще до її початку, а також мати незаперечні докази провини злочинця.
  • Грати на вікна та датчики на скло. Захист вікон важливий для квартир на першому та останньому поверсі. У цьому випадку багато злодів воліють не возитися із замками на двері, а просто забратися у вікно.

Всі ці елементи забезпечують захист та безпеку квартири у Харкові. А наші інженери завжди допоможуть визначитися з оптимальною системою безпеки під ваші індивідуальні умови.

Оставить отзыв
Ваша оценка: